Telefonas:   +370 699 26819

Įmonės duomenys

 • Adresas
  Kalvarijų g. 125, PC BALDŲ ROJUS, VILNIUS
 • Pašto kodas
  LT-08221
 • Kontaktinis asmuo
  Emanuelis Rūtelionis, Direktorius
 • Telefonas
  +370 699 26819
 • Tinklalapis
 • El. paštas
 • Įmonės kodas
  302631227
 • PVM kodas
  100006187916
 • Sodros kodas
  2108282

Darbo laikas

 • Pr. 10:00-20:00
 • An. 10:00-20:00
 • Tr. 10:00-20:00
 • Kt. 10:00-20:00
 • Pn. 10:00-20:00
 • Št. 10:00-18:00
 • Sk. 10:00-15:00
Įvertinimas (28)
28 5 5

DELUXE BALDAI, UAB firminis salonas Baldų gamyba Vilniuje, baldų prekyba Klaipėdoje, Vilniuje, nestandartinių baldų gamyba Vilniuje, Klaipėdoje

DELUXE BALDAI - elegancija ir prabanga Jūsų namams. Įmonė specializuojasi minkštų svetainės ir miegamojo baldų gamyboje. Gaminame klasikinio ir modernaus stiliaus baldus. Projektuojame baldus pagal individualius užsakymus, dirbame su dizaineriais. Taip pat gaminame nestandartinius baldus viešosioms įstaigoms: kavinėms, barams, restoranams. Didžiulė audinių ir odų pasirinkimo galimybė.

Veiklos apibūdinimas

Filialas Klaipėdoje:
Baltijos pr. 6A, LT-94106, KLAIPĖDA
Telefono nr. 8 (699) 26858
Darbo laikas:
I -V Nuo 10 iki 19 val.
VI   Nuo 10 iki 17 val.
VII  Nedirba

Deluxe Baldai gamina aukštos kokybės, patvarius ir gražiai atrodančius baldus, kurie yra kurti pagal originalius ir individualius modelius. Daugiau nei 14 metų patirtis dirbant su kanadietiškomis technologijomis leidžia Deluxe Baldai kurti aukštos kokybės produktus, kurie tarnauja dešimtmečiais ir pasižymi savo patogumu bei rafinuotu dizainu.

Deluxe Baldai užsiima mažmenine prekyba savo parduotuvėse bei didmenine prekyba tiesiai iš gamyklos. Be įprastos produktų linijos, mūsų kompanija siūlo išskirtinių baldų liniją – Deluxe Premium. Pasirinkdami šią liniją, mūsų klientai savo pačių baldų idėjas paverčia apčiuopiamomis. Tiesiog papasakokite savo idėjas mūsų baldų projektuotojams, ir su profesionalų pagalba Jūsų idėjos virs realybe!

Mūsų produkcija jau pasitarnavo tokiose vietose kaip LCC Tarptautinis Universitetas (Klaipėda), Rygos baldų salonuose, Lietuvos Respublikos Seimo pastate. Su Deluxe Baldais visuomet galite mėgautis savo kavinės, restorano, viešbučio ar tiesiog jaukių namų dekoravimu. Apsilankę mūsų salone rasite patrauklius modelius klasikiniam ir moderniam svetainės interjerui, miegamojo lovas, čiužinius, kavos staliukus ir kitus akcentus išskirtiniam interjerui.

Kiekvienais metais, priklausomai nuo klientų pageidavimų ir šiuolaikinių mados tendencijų, Deluxe Baldai praturtina savo baldų kolekciją naujais modeliais, nuolatos gerindami gamybos technologiją ir plėsdami medžiagų tiekimą. Šitaip mes užtikriname savo klientams patvarią, patogią ir išskirtinę produkciją.

Deluxe Baldai – patogus gyvenimas su karališkais jausmais.

Užsukę į mūsų baldų saloną ar apsilankę www baldaideluxe.lt internetinėje svetainėje pastebėsite, kad mes turime gausią baldų kolekciją , begales apmušalų spalvų, raštų ir faktūrų pasiūlą.Renkantis minkštus baldus reikėtų pasidomėti apie baldo sandarą, jo galimas funkcijas. Jus turėtų jaudinti pagrindinis klausimas: kokia vidinė baldo konstrukcija , nes tai svarbiausia baldo dalis .

„Deluxe baldai“ gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, todėl pasižymi praktiškumu ir ilgaamžiškumu.Laikančioji konstrukcija yra tvirta ir patikima, detalių jungimo būdai yra iš klijuotos medienos, metalinių sąvaržų ir varžtų. Laikančioji karkasinė dalis yra iš spygliuočių medienos, MDP (medžio drožlių plokštė) ir MPP (medžio plaušo plokštė). Visa poroloninė dalis laikosi ant zig-zag spyruoklių ir pintų guminių diržų. Tačiau sėdimoji dalis yra pagaminta ne tik iš putu poliuretano, bet ir iš spyruoklių bloko.Kamšalui naudojamas silikonozuotas plaušas , kuris baldui suteikia minkštumo ir komforto pojūtį.Mes didelį dėmesį suteikiame minkštojo baldo sėdimai ir atlošinei daliai, nes jos labiausia dėvisi.

Keletas baldo sudedamųjū dalių, nulemiančių aukštą baldo kokybę:

Poliuretano putos HR ( nuo standartinio porolono jos skiriasi dideliu elastingumu ir suteikia ypatingą komfortą. Jei standartinio porolono elastingumas - 60%, tai HR - 75%) šiuo metu yra pagrindinė medžiaga, naudojama gaminant mūsų minkštus baldus. Didelis poliuretano putų rūšių kiekis leidžia jų skirtingas savybes tiksliai pritaikyti pagal paskirtį.

Porolono kokybę nulemia šie duomenys:

TANKIS - dydis, nurodantis kiek porolono yra viename tūrio vienete. Nuo tankio didžiaja dalimi priklauso ir porolono ilgalaikiškumas: kuo porolonas tankesnis, tuo ilgesnis jo naudojimo laikas.

SUSPAUDIMO ĮTAMPA parodo porolono kietumą ir kokia reikalinga jėga (kPa) tam, kad nustatyto dydžio porolono pavyzdys būtų suspaustas 40%. Dažniausiai šis dydis kartu su tankiu nusako porolono markę.

TVIRTUMAS. Parodoma, kokia reikalinga jėga, kad nustatyto dydžio porolono pavyzdys perplyštų ir kiek jis pailgėja kol suplyšta.

ELASTINGUMAS. Akivaizdu, kad kuo porolonas kietesnis, tuo jis neelastingesnis.

LIEKAMOJI DEFORMACIJA -pagrindinis kokybės rodiklis, parodantis kaip ilgai porolonas išsaugo savo pradinę formą ir matmenis naudojamas. Patvirtintas faktas - kuo didesnis porolono tankis, tuo jis ilgiau išlaiko savo pradinę formą ir matmenis.

PATOGUMAS priklauso nuo atramos ir komforto koeficientų. Komforto koeficientas - nestipriai spaudžiamo porolono minkštumas ir tai, kiek jis yra malonus liesti, o atramos koeficientas - kaip porolonas išlaiko ir paskirsto svorį.

Sintetinio plaušo vata, pagaminta iš įvairiarūšio poliesterio pagal dvigubo verpimo technologija, turi aukštos kokybės purumą, greito atsistatymo ir pūko pojūčio savybes, kurias sukuria trimatės erdvės zonoje susuktos sintetinio plaušo garbanos.Gamyboje naudojama tik sertifikuota žaliava, dviejų rūšių silikanizuotas plaušas 7 ir 8 DEN storio , bei 32 ar 64 mm ilgio. , kurio savybės: aukšta kokybė, nuolatinis purumas, greitas atsistatymas, pūkų pojūtis, lengvumas ir minkštumas ir tai yra idealus kamšalas minkštiems baldams .

 Audiniai

Viena svarbiausių interjero detalių – minkšti baldai, kurių estetiką atskleidžia ne tik dizainas, bet ir audinys. Būtent jis gali mielą baldą paversti ypatinga interjero puošmena. Mūsų salonuose klientams suteikta galimybė išsirinkti patikusio rašto ar spalvos gobelenus. Gobelenai atitinka aukščiausios kokybės standartus, stebina audinių

Raktažodžiai

Minkšti svetainės baldai, svetainės baldai, klasikiniai baldai, modernūs baldai, nestandartiniai minkšti baldai, sofos, minkšti kampai, lovos, baldų modeliai klasikiniam interjerui, baldai moderniam svetainės interjerui, miegamojo lovos, čiužiniai, kavos staliukai, baldų gamyba, baldai nauji, baldų prekyba, svetainės, miegamojo, biuro, nestandartiniai, minkštieji baldai. Odiniai baldai, krėslai, sofos, pufai, baldai kavinėms, baldai barams, baldai restoranams.

Siųsti žinutę