Telefonas:   +370 700 44724

Įmonės duomenys

 • Adresas
  Savanorių pr. 1, VILNIUS
 • Pašto kodas
  LT-03116
 • Kontaktinis asmuo
  Andžej Kozlovski
 • Telefonas
  +370 700 44724
 • Faksas
  +370 5 2737368
 • Tinklalapis
 • El. paštas
 • Įmonės kodas
  124934659
 • PVM kodas
  249346515
 • Sodros kodas
  73539

Darbo laikas

 • Pr. 9:00-18:00
 • An. 9:00-18:00
 • Tr. 9:00-18:00
 • Kt. 9:00-18:00
 • Pn. 9:00-17:00
 • Št. Nedirba
 • Sk. Nedirba
Įvertinimas (16)
16 4 5

EMTOSERVIS, UAB Buitinės technikos taisymas, buitinės technikos remontas, garso ir vaizdo technikos taisymas, garso ir vaizdo technikos remontas

UAB "Emtoservis" yra autorizuotas vaizdo, garso ir buitinės technikos serviso centras. Mes atliekame šių gamintojų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą bei taisymą - LG, Sony, Panasonic, Philips, JVC, Samsung, SHARP, Zelmer, Ariston, Indesit, Saeco.

Veiklos apibūdinimas

UAB “Emtoservis” įsikūrė 1999 m. birželio mėn.

Šiandien retas kuris savo gyvenimą galėtų įsivaizduoti be pagrindinių buitinės technikos prietaisų: šaldytuvo, viryklės, skalbimo mašinos, televizoriaus, mikrobangų krosnelės ir kt. Prekybos centruose galima rasti didžiulį tokių prietaisų pasirinkimą. Milžiniška pasiūla tiek Lietuvos, tiek ir viso Vakarų pasaulio gyventojus skatina orientuotis į vartojimo kultūrą, o gamintojus ne į gaminio kokybę, bet į kiekybę. Buities prietaisų, ypač smulkesniųjų, keitimas tapo toks populiarus, jog dažniausiai jie sugedę pasiekia ne meistro rankas, o šiukšlių dėžes. Vis dėlto, dėl kiek didesnių buities prietaisų gedimo daugelis yra linkę kreiptis į profesionalius meistrus – juk taisymas dažniausiai kainuoja gerokai mažiau nei naujas daiktas, juo labiau, jei senasis yra patogus ir atitinkantis visus poreikius, kodėl gi pirkti naują?

Tiems, kam sugedo šaldytuvas, skalbimo mašina ar kitas buities prietaisas, pagalbos ranką išties ilgametę sėkmingą darbo patirtį turintį įmonė UAB “Emtoservis”, įsikūrusi 1999 m. birželio mėn. Būtent buitinės technikos remontas ir yra pagrindinė bendrovės veiklos sritis.

UAB “Emtoservis“ – tai autorizuotas vaizdo, garso bei buitinės technikos serviso centras, aptarnaujantis tiek tuos klientus, kurių prietaisams reikalingas garantinis remontas, tiek tuos, kurie garantinės pažymos nebeturi. Įmonėje dirbantys kvalifikuoti patyrę meistrai, kurie turi ilgametę darbo patirtį, kokybiškai remontuoja skalbimo mašinas, indaploves, šaldytuvus, mikrobangų krosneles, garų surinktuvus, dulkių siurblius, televizorius ir kitą stambią bei smulkią buitinę techniką.

Įmonės remontuojamos buitinės technikos sąraše yra daugybė garsiausių gamintojų: LG, Sony, Panasonic, Philips, JVC, Samsung, SHARP, Zelmer, Ariston, Indesit, TCL, Saeco ir kt.

UAB “Emtoservis“ specialistų teigimu, buitinę techniką remontuoti verta bene visais atvejais. Taisymas dažniausiai kainuos keturis ar net penkis kartus mažiau negu naujas prietaisas. Be to, remontas dažniausiai ilgai neužtrunka, nes sugedusių detalių ilgai laukti nereikia, kadangi didžiąją jų dalį meistrai vežiojasi su savimi, taigi, dauguma gedimų gali būti pataisomi iš karto.

Be buitinės technikos remonto įmonė UAB “Emtoservis“ teikia ir kitas papildomas paslaugas: klientų pageidavimu meistrai instaliuoja bei montuoja TV, namų kino sistemas, pajungia skalbimo mašinas, indaploves ir vandens šildytuvus, taip pat konsultuoja įvairiais įrangos naudojimo klausimais.

UAB “Emtoservis” buitinės technikos remonto paslaugas teikia visoje šalyje, bendradarbiauja su 20 partnerių visoje Lietuvoje.

Mes galime pasiūlyti:

* Greitas ir operatyvus gaminio taisymo laikas.
* Remontas atliekamas naudojant tik originalias gamintojo detales.
* Stambi buitinė technika taisoma kliento namuose.
* Remonto laikotarpiu, klientui suteikiama galimybė naudotis tos pačios kategorijos gamini.

 


Nuo šiol remontuojame SHARP baltąją buitinę techniką

Informuojame, jog nuo 2015 metų lapkričio 1 dienos UAB „Emtoservis“ pagal garantiją remontuoja ir SHARP baltąją buitinę techniką, t.y. šaldytuvus, skalbimo mašinas, džiovykles, mikrobangų krosneles. Taip pat, įmonė gali atlikti ir pogarantinį šių aparatų remontą bei tiekti detales ir aksesuarus.

Prekės ženklai

ZELMER TESY SONY SAMSUNG SAECO PHILIPS PANASONIC NOUS LG JVC INDESIT SHARP HOTPOINT ARISTON

Raktažodžiai

Buitinės technikos taisymas, remontas, garso ir vaizdo technikos taisymas, remontas, taisymas, PHILIPS, SAMSUNG, SONY, PANASONIC, JVC, TCL, televizorių taisymas, video ir audio aparatūra, šaldytuvų, skalbimo mašinų, indaplovių, kavos aparatų taisymas, virtuvės technika, namų technika, buitinės technikos servisas, vandens šildytuvų pajungimas, pogarantinis aptarnavimas

Siųsti žinutę