Telefonas:   +370 37 361612

Įmonės duomenys

 • Adresas
  Demokratų g. 3, KAUNAS
 • Pašto kodas
  LT-48427
 • Kontaktinis asmuo
  Artūras Eisrodas, Direktorius
 • Telefonas
  +370 37 361612
 • Faksas
  +370 37 361612
 • Tinklalapis
 • El. paštas
 • Įmonės kodas
  135676338
 • PVM kodas
  356763314
 • Sodros kodas
  436166

Darbo laikas

 • Pr. 8:00-17:00
 • An. 8:00-17:00
 • Tr. 8:00-17:00
 • Kt. 8:00-17:00
 • Pn. 8:00-17:00
 • Št. Nedirba
 • Sk. Nedirba
Įvertinimas (1)
1 5 5

GOTINGA, UAB

Aukščiausios kokybės produktai stogui tiesiai iš gamintojo (Ruukki, Tyvek, Kleber, Vilpe, Velux, Roto). Patikrinti laiko ir puikiai įvertinti pirkėjų. Visi priedai ir komplektuojančios medžiagos. Ir, kas svarbiausia - ilgametė patirtis šioje srityje - pagalba jūsų sprendimų optimizavimui. Vienintelis būdas sutaupyti - tai naudoti tik kokybiškas medžiagas išvengiant neteisingo jų panaudojimo.

Veiklos apibūdinimas

Jau du dešimtmečius dirbame stogo dangų ir sienų sistemų tiekimo srityje, atstovaudami skandinavų ruukki bei kitus pasaulinius prekės ženklus TYVEK, VELUX, ROTO, VILPE. operatyvus tiekimas į objektus.

Ruukki stogų ir sienų sistemos:

- Įvairių profilių bei spalvų plieninės sienų ir stogų dangos, lietaus vandens nuvedimo sistemos, stogo priedai ir papildomos detalės,perforuota skarda, skarda lakštais ir rulonais,plieno sijos, profiliai, įvairūs skardos lankstiniai. Plienas yra stipri, atspari ir ilgaamžė medžiaga. Plieninės dangos. Padengta specialiu apsauginiu sluoksniu ji reikalauja minimalios priežiūros ir tinka naudoti tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktai tiekiami įvairių spalvųir padengimų, todėl yra lengvai parenkami ir pritaikomi architektūriniams sprendimamsLietaus vandens nuvedimo sistema gaminama iš 0,6 mm storio cinkuotos skardos iš abiejų pusių padengtos puralu. Galimi du lietaus vandens nuvedimo sistemų variantai- dvi apvalios (125 mm ir 150 mm). Stogų dengimas. Stogo langų sistemos.

ELEMENTŲ SISTEMOS FASADAMS IR STOGAMS:
- Termopanelių elementų sistema išorės sienoms ir stogams - tai greitis ir kokybė statyboje.Sistemos galimybės leidžia pasirinkti bet kokią išorės apdailą, architektūrinę pastato konfigūraciją. Sistema gali būti puikiai pritaikoma skirtingos paskirties bei architektūros pastatams. Kaip patikimas partneris mes teikiame profesionalias paslaugas nuo planavimo bei projektavimo iki montavimo darbų. Kvalifikuoti projektuotojai parinks ar sukurs reikiamas apdailos ir tvirtinimo detales, prireikus, atliks bandymus. Termopanelių elementų sistema yra tinkama ne tik išorės sienoms, bet taip pat perdangų ar stogų konstrukcijoms.

DAUGIASLUOKSNĖS PLOKŠTĖS SIENOMS IR STOGAMS:
- Daugiasluoksnės plokštės nuo 1997 metų yra gerai žinomos investuotojams, rangovams, architektams ir dizaineriams.Trijų skirtingų užpildų - putų poliuretano, mineralinės vatos ir polistireninio putplasčio - sienų ir stogų plokštės yra puiki medžiaga lengvoms atitvarinėms konstrukcijoms. Mūsų pagrindinis tikslas - pasiūlyti modernų produktą, kuris pilnai atitiktų rinkos poreikius.

DESIGN PROFILIAI:
- Ruukki siūlo platų plieno dangų fasadams pasirinkimą. Design profiliai ir jų sujungimo elementai leidžia sukurti naują fasadų apdailą nuo minimalizmo iki sudėtingų formų, tinkančių tiek mažiems, tiek dideliems paviršiams. Design profilių kolekcija tinka fasadams, vidaus sienoms ir pakabinamoms luboms, suteikia individualumo ir kokybiško išbaigtumo.

LAIKANTIEJI PROFILIAI:
- Įvairių profilių bei spalvų plieninės stogo ir sienų dangos, lietaus vandens nuvedimo sistemos, stogo priedai ir papildomos detalės,perforuota skarda, skarda lakštais ir rulonais,plieno sijos, profiliai, įvairūs skardos lankstiniai. Plienas yra stipri, atspari ir ilgaamžė medžiaga. Padengta specialiu apsauginiu sluoksniu ji reikalauja minimalios priežiūros ir tinka naudoti tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktai tiekiami įvairių spalvųir padengimų, todėl yra lengvai parenkami ir pritaikomi architektūriniams sprendimams

PERFORUOTI PLIENO LAKŠTAI:
- Skarda rulonais ir lakštais, lygi ir perforuota, įvairūs skardos lankstiniai.
Skarda rulonais: lakšto storis 0,45-1,2 mm. Skarda lakštais: lakšto storis 0,45-2,0 mm standartiniai matmenys 1250x2000 mm. Skarda gali būti karpoma pagal pirkėjo pageidavimus. Perforuoti trapeciniai sienų profiliai ir paklotai dažniausiai naudojami vidaus apdailai. Naudojant šiuos lakštus, slopinamas triukšmas patalpose, gerėja akustinės savybės.

STOGO LANGAI
Velux stogo langų sistemos:
Roto stogo langų sistemos.

TYVEK IZOLIACINĖS PLĖVELĖS:
Hidroizoliacinės plėvelės. Vėjo izoliacinės plėvelės. Garo izoliacinės plėvelės. Hermetikai.
- Visi pastatai, jų konstrukcijos kenčia nuo įvairaus atmosferos poveikio: temperatūros svyravimai, vėjas ir drėgmė turi įtakos pastatų šiluminėms ir ilgaamžiškumo savybėms. Santykinis drėgnumas tiesiogiai priklauso nuo aplinkos temperatūros ir drėgmės šaltinių, esančių lauke ir pastato viduje ir turi įtakos konstrukcijos šiluminėms savybėms, stogo ir viso pastato atsparumui ir ilgaamžiškumui.
Stogo ar viso pastato ilgaamžiškumas ir geros šiluminės savybės tiesiogiai priklauso nuo šilumos, antikondensacinių, hidro, garo ir vėjo izoliacinių medžiagų kokybės, t.y. drėgmės ir oro judėjimo šiose medžiagose. Kiekviena medžiaga ar produktas yra skirtas tam tikrai konkrečiai funkcijai atlikti ir priklausomai nuo to turi atitikti - specifinius reikalavimus.

Raktažodžiai

Čerpių imitacija, stogo danga, ruukki stogo danga, ruukki stogas, ruukki skarda, stoglangiai, skardinė stogo danga, plieninė stogo danga, stogo danga kaina, čerpės, stogų dengimas, skarda stogui, stogo skarda, skardinis stogas, stogo langai, plieninė stogo danga, plieninės čerpės, ruukki skarda, ruukki stogai, ruukki stogo danga, ruukki classic, stogo danga ruukki, ruukki stogo danga kaina, ruukki kaina, ruukki lietaus nuvedimo sistema, ruukki adamante kaina, ruukki sandwich, ruukki finnera kaina, finnera, ruukki adamante, ruukki finnera, ruukki classic kaina, ruukki lietvamzdžiai, stogo plėvelė, Tyvek plėvelė, daugiasluoksnės plokštės

Siųsti žinutę