Telefonas:   +370 646 36556

Įmonės duomenys

 • Adresas
  Mindaugo g. 44-30, VILNIUS
 • Pašto kodas
  LT-01311
 • Kontaktinis asmuo
  Nerijus Makauskas, Direktorius
 • Telefonas
  +370 646 36556
 • Tinklalapis
 • El. paštas
 • Įmonės kodas
  303283987

Darbo laikas

 • Pr. 9:00-18:00
 • An. 9:00-18:00
 • Tr. 9:00-18:00
 • Kt. 9:00-18:00
 • Pn. 9:00-18:00
 • Št. Nedirba
 • Sk. Nedirba
Įvertinimas (0)

MAKO REKLAMA, UAB verslo dovanos ir reklaminė atributika

Maketavimo, dekoravimo (šilkografijos, tampografijos, skaitmeninio siuvinėjimo, sublimacijos) darbai.

Veiklos apibūdinimas

Ar galite patikėti, kad verslo suvenyrų gamyba prasidėjo prieš daugiau nei šimtą metų. Ši pradžia siejama su įvykiu, kai 1880 m. žurnalistai vienam batų gamintojui pasiūlė ant maišelių spausdinti savo parduotuvės reklamą. Po to greitai išpopuliarėjo kitos verslo dovanų idėjos, kurios gyvuoja iki šių dienų. Pačios pirmosios verslo dovanos buvo: kalendoriai, kortelių dėklai, kepurėlės, prijuostės, maišeliai. Šiandien reklaminių suvenyrų sąrašas pasipildė daugybe naujų prekių, kurios priskiriamos verslo dovanų kategorijai: rašikliai, užrašų knygutės, dovanų maišeliai, reklaminiai rūbai, gertuvės, puodeliai, termo puodeliai, raktų pakabukai, skėčiai, rankšluosčiai, kurpinės, pledai, kaklajuostės, kontrolinės apyrankės. Naujųjų technologijų amžius šį sąrašą papildė USB atmintinėmis, išorinėmis Power Bank baterijomis, belaidėmis Bluetooth kolonėlėmis, belaidžiais telefono įkrovikliais, įvairiomis usb sąsajų rinkiniais bei kitais telefonų ir kompiuterių priedais.
UAB “Mako reklama” – reklamos paslaugų įmonė, kurios specializacija – verslo dovanų importas, gamyba ir dekoravimas. Sekame pasaulines verslo suvenyrų madas bei tendencijas ir stengiamės su jomis supažindinti savo klientus. Dirbame su pagrindiniais Lietuvos bei užsienio šalių reklaminės atributikos gamintojais.
Visiems suvenyrams pritaikome geriausiai tinkantį spaudos būdą, kuris gaminį paverčia personalizuota verslo dovana. Reklaminius rūbus dekoruojame šilkografija, termo transferu bei tiesiogine spauda. Kietus plastikinius paviršius, keramiką spausdiname tampografijos būdu, kai dažas ant gaminio pernešamas silikoniniu tamponu. Metalinius, medinius, odinius paviršius graviruojame lazeriu. Visi spaudos būdai atliekami taikant naujausias technologijas.
Galite mums be vargo pavesti tiek pačią idėją, tiek jos įgyvendinimą. Padėsime išsirinkti suvenyrų kategoriją labiausiai atitinkančią įmonės veiklą, pritaikysime logotipą, paruošime vizualą suderinimui bei kruopščiai dekoruosime, kad prekės nenuviltų nei Jūsų, nei Jūsų klientų. Atminkite, jog verslo dovanos stiprina draugystę, gerina verslo santykius ir padeda įsitvirtinti rinkoje.

Raktažodžiai

Marškinėliai, spauda ant marškinėlių, marškinėliai su logotipu, reklaminiai marškinėliai, džemperiai, reklaminiai džemperiai su logo spauda, džemperiai su logotipu, spauda ant džemperių, kepurėlės, reklaminės kepurėlės su logotipu, kepurėlės su užrašu, spauda ant kepurėlių, puodeliai, reklaminiai puodeliai, puodeliai su logotipu, puodelis su užrašu, personalizuoti puodeliai, termopuodeliai, termopuodeliai su logotipu, termopuodelių modeliai, reklaminiai termopuodeliai, termopuodelis su užrašu, gertuvės, gertuvės su logotipu, plastikinės gertuvės, reklaminės gertuvės, gertuvės su užrašu, skėčiai, reklaminis skėtis su logotipu, teleskopiniai skėčiai, skėtis su užrašu, personalizuotas skėtis, bloknotai, reklaminiai bloknotai su logotipu, darbo knygos su logotipu, plėšomi bloknotai, kaklajuostės, kaklajuostės, juostelės ant kaklo, sublimacinės kaklajuostės, personalizuotos kaklajuostės, akreditacinės juostelės, kontrolinės apyrankės, kontrolinės apyrankės su logotipu, renginių juostelės su logotipu, popierinės juostelės, vinilinės apyrankės, vinilinės kontrolinės apyrankės, silikoninės apyrankės, guminės apyrankės, kontrolinės Tyvek apyrakės, rankšluosčiai, rankšluostis su logotipu, reklaminiai rankšluosčiai, frotiniai rankšluosčiai, sublimaciniai rankšluosčiai, rankšluosčiai su išsiuvinėtu logotipu, siuvinėjimas ant rankšluosčių, rankšluostis su užrašu, pledai, reklaminiai pledai su logotipu, pledai su išsiuvinėtu logotipu, pledas su užrašu, usb atmintinės, usb atmintinės su logotipu, usb raktai su užrašu, reklaminės usb atmintinės, usb laikmenos su logotipu, usb atmintukai su logotipu, usb graviravimas, mediniai usb, plastikiniai usb, metalinis usb raktas, usb raktas su graviravimu, išorinės baterijos power bank, išorinė baterija su logotipu, plastikinės išorinės baterijos su logotipu, ekologiškos išorinės baterijos su logotipu, power bank su logotipu ar užrašu, šaltkrepšis, šaltkrepšiai su logotipu ar užrašu, reklaminiai šaltkrepšiai, šaltkrepšis su užrašu, žiebtuvėliai, žiebtuvėliai su logotipu, reklaminiai žiebtuvėliai, žiebtuvėliai su užrašais, maišeliai, reklaminiai maišeliai, maišeliai su logotipu, spauda ant maišelių, popieriniai dovanų maišeliai, popieriniai reklaminiai maišeliai, popieriniai maišeliai su logotipu, neaustinis maišelis su logotipu, medvilniniai maišeliai su logotipu, medžiaginis maišelis su logotipu, reklaminis medžiaginis maišelis, reklaminiai džuto maišeliai su logotipu, spauda ant maišelių, medžiaginis maišelis su logotipo spauda, reklaminiai rašikliai, reklaminės rašymo priemonės, reklaminiai metaliniai tušinukai su logotipu, reklaminiai tušinukai su logotipu, reklaminiai plastikiniai tušinukai su logotipu, reklaminiai ekologiški tušinukai su logotipu, reklaminė spauda, reklaminė spauda, šilkografija, tampografija, termo spauda, termotransferas, sublimacija, lazerinis graviravimas, siuvinėjimas

Siųsti žinutę