Telefonas:   +370 655 57358

Įmonės duomenys

 • Adresas
  Žeimių tak. 5-62, JONAVA
 • Pašto kodas
  LT-55125
 • Kontaktinis asmuo
  Kęstutis Malevičius, Direktorius
 • Telefonas
  +370 655 57358
 • Tinklalapis
 • El. paštas
 • Įmonės kodas
  302470126

Darbo laikas

 • Pr. 8:00-17:00
 • An. 8:00-17:00
 • Tr. 8:00-17:00
 • Kt. 8:00-17:00
 • Pn. 8:00-17:00
 • Št. Nedirba
 • Sk. Nedirba
Įvertinimas (30)
30 5 5

MIŠKO RANGA, UAB Miškininkystė, miško ruoša. Mediena, malkos, biokuras, prekyba. Perkame mišką

Įmonės pagrindinė veiklos kryptis: Miškininkystė. Teikiamos paslaugos: Medienos kirtimas ir ištraukimas iš kirtaviečių; miško sodinimas ,miško pirkimas, žaliavinės medienos ir kirtimo atliekų pardavimas. Perkame statų mišką ar mišką su žeme. Atliekame miško ugdomuosius kirtimus. Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, savo srities profesionalai. Visus darbus vykdome laikydamiesi miškininkystės reikalavimų. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje!!! Mobilusis telefonas +370 655 57358 Išsamiau: http://www.miskoranga.lt, miskoranga1@gmail.com

Veiklos apibūdinimas

UAB „Miško ranga“ dirba miškų priežiūros ir miškotvarkos srityje. Miško kirtimas ir pirkimas yra viena iš pagrindinių įmonės veiklos krypčių.

TEIKIAMOS PASLAUGOS:

1. MIŠKO KIRTIMAS. Įvairių rūšių miško kirtimas. Įmonė atlieka pagrindinius ir tarpinius kirtimus, iškerta ir sutvarko vėjovartas, atsodina kirtavietes. Miško kirtimo darbus atliekame kokybiškai ir profesionaliai. Įmonės darbuotojai turi ilgametę patirtį kertant miškus.

2. MIŠKO UGDYMO KIRTIMAI: kertami nepageidaujamų rūšių medžiai, kurie trukdo augti kitiems geros kokybės medžiams. Kirtimai vykdomi tam, kad miške užaugtų kokybiški ir reikiamos rūšies medžiai. Ugdomieji kirtimai skirstomi į jaunuolyno ugdymo, retinimo ir einamuosius kirtimus:

Jaunuolynų ugdymo kirtimai, pašalina nereikalingas medžių rūšis, krūmus, jei tikslinių medelių kiekis per didelis atliekamas retinimas.
Retinimas: pašalinami nepageidaujamų rūšių medžiai, taip pat iškertami kreivi, ligoti ir nekokybiški medžiai.

3. MIŠKO PRIEŽIŪRA: Miško želdinimas; Miško želdinių priežiūra; Jaunuolyno ugdymas; Medžių ženklinimas.

MIŠKO SODINIMAS: Tai sudėtingas procesas, reikalaujantis išmanymo, profesionalių žinių. Norite, kad miško plotas būtų kokybiškai pasodintas, susisiekite su mūsų įmonę ir mes Jūms suteiksime kokybiškas paslaugas.

4. MIŠKO RUOŠA: miško pjovimas, medienos sortimentų išvežimas į sandeliavimo vietą.

5. MIŠKO PIRKIMAS. Perkame mišką su žeme arba statų mišką išsikirtimui visoje Lietuvoje. Perkame įvairaus amžiaus miškus, jaunuolynus, bręstančius, brandžius ar net perbrendusius miškus. Tvarkome dokumentus miškų kirtimui. Už perkamą mišką siūlome geriausią rinkos kainą.

6. MEDIENOS PARDAVIMAS: Parduodame žaliavinę medieną: įvairią apvalią medieną, malkas.

7. KIRTIMO ATLIEKŲ PARDAVIMAS.

UAB "Miško ranga" atlieka miškininkystės darbus visų tipų miškuose: lapuočių, spygliuočių ir mišriuose.

Mes ne tik kertame mišką, bet ir atsodiname, atliekame valymo kirtimus ir retiname mišką. Visus darbus vykdome laikydamiesi miškininkystės reikalavimų, miškų naudojimo įstatymų.

Miško tvarkymo darbai atliekami visoje Lietuvoje !!!
MIŠKO KIRTIMO DARBUS ATLIEKAME KOKYBIŠKAI IR PROFESIONALIAI !!!

Raktažodžiai

Miško kirtimas, miško kirtimo paslaugos, profesionalus miško kirtimas, kokybiškas miško kirtimas, medienos kirtimas, medienos kirtimo paslaugos, profesionalus medienos kirtimas, medienos ištraukimas iš kirtaviečių, miško pirkimas, perkame mišką, perku mišką, perkame mišką su žeme, miško su žeme pirkimas, stataus miško pirkimas, perkame mišką išsikirtimui, įvairaus miško pirkimas, medienos pardavimas, parduodame medieną, parduodu medieną, žaliavinės medienos pardavimas, parduodame žaliavinę medieną, žaliavinė mediena, kirtimo atliekų pardavimas, miško sodinimas, miško sodinimo paslaugos, sodiname mišką, kokybiškai sodiname mišką, miško ugdymo kirtimai, ugdomieji kirtimai, jaunuolynų kirtimai, jaunuolynų kirtimo paslaugos, jaunuolynų ugdymo kirtimai, miško retinimas, miško retinimo paslaugos, retiname mišką, kokybiškas miško retinimas, profesionalus miško retinimas, medkirčių paslaugos, profesionalios medkirčių paslaugos, kokybiškos medkirčių paslaugos, miško tvarkymo paslaugos, miško tvarkymas, miško tvarkymo darbai, miškininkystės darbai, miškininkystės paslaugos, miškininkystės įmonės, miškų priežiūros darbai, miškų priežiūra, parduodame malkas, malkų pardavimas, malkos, priekyba malkomis

Siųsti žinutę