Telefonas:   +370 616 06000

Įmonės duomenys

 • Adresas
  Perkūnkiemio g. 8, VILNIUS
 • Pašto kodas
  LT-12113
 • Kontaktinis asmuo
  Sigitas Miškinis, Direktorius
 • Telefonas
  +370 616 06000
 • Tinklalapis
 • El. paštas
 • Įmonės kodas
  302342774
 • PVM kodas
  100004732714
 • Sodros kodas
  2018094

Darbo laikas

 • Pr. 00:00-24:00
 • An. 00:00-24:00
 • Tr. 00:00-24:00
 • Kt. 00:00-24:00
 • Pn. 00:00-24:00
 • Št. 00:00-24:00
 • Sk. 00:00-24:00
Įvertinimas (9)
9 4 5

ALFA, saugos tarnyba, UAB SIGUNDĖ Asmens, kompleksinė, fizinė objektų apsauga. Krovinių palyda. Renginių apsauga. Blaivaus vairuotojo paslauga

"ALFA saugos tarnyba" yra naujai įkurta apsaugos bendrovė, teikianti išskirtinės kokybės paslaugas. Įmonės komanda sudaryta iš savo srities profesionalų, kurie šio darbo patirtį įgijo įvairiose saugos tarnybose arba veikdami individualiai. "ALFA saugos tarnyba" savo veiklą vykdo Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose, taip pat numato plėtrą ir į kitus Lietuvos regionus

Veiklos apibūdinimas


Mobilus telefonas (674) 32348
Blaivaus vairuotojo paslauga. Mūsų darbuotojas atvažiuos nurodytu adresu ir saugiai parvairuos jūsų automobilį į namus ar į kita nurodyta vietą. Užsakymai priimami telefonu VISĄ PARĄ (616) 06000

Paslaugos

Saugumas – vertybė, sukuriama efektyviai derinant patikimas apsaugos priemones. „Alfa saugos tarnyba“ įsitikinusi, kad jūsų ramybė pasiekiama užtikrinant saugumą ne tik standartinėse situacijose. Todėl fiziškai, techniškai ir psichologiškai pasirengę, patyrę specialistai nepriekaištingai atlieka:

Nekilnojamojo turto apsaugą. Apsaugos darbuotojai užtikrina jūsų asmeninės ir komercinės, pramoninės paskirties objektų saugumą. Jie pasirūpina vaizdo stebėjimo ir įrašymo, signalizacijos, priešgaisrinėmis sistemomis. Pavojaus signalai nedelsiant perduodami patikimiems partneriams, kurie operatyviai užkerta kelią viešosios tvarkos pažeidimams bei nelaimėms.

Patruliavimą. Apsaugos darbuotojai pagal iš anksto suderintą grafiką įvertina situaciją saugomuose objektuose. Patruliavimo metu patikrinami pastatai, jų teritorija ir budintieji darbuotojai. Ekipažui pastebėjus pavojaus riziką, informacija nedelsiant perduodama centriniam valdymo pultui ir specialiosioms tarnyboms.

Asmenų apsaugą. Specialistai užtikrina maksimalų jūsų, jūsų šeimos narių ir svečių iš užsienio saugumą. Nuolatinės palydos metu pareigūnai išlieka nepastebimi, atidžiai vertina riziką ir operatyviai užkerta kelią nusikaltimams.

Saugos sistemų montavimą. Patyrę apsaugos ekspertai įvertina individualius poreikius, konsultuoja ir diegia efektyviai veikiančias, inovatyvias saugos sistemas, papildomą įrangą. Todėl jūsų asmeninės, komercinės ar pramoninės paskirties objektai 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę saugomi nuo įsilaužimo, vagystės, gaisro ar kitokio materialinių nuostolių pavojaus.

Kompleksinę apsaugą. Maksimalus saugumas pasiekiamas naudojant specifines žinias ir įgūdžius. Apsaugos specialistai objektyviai įvertina situaciją – nustato galimas grėsmes, esamą saugumo lygį. Analizės rezultatai padeda parinkti, suderinti pačias efektyviausias, labiausiai jūsų poreikius atitinkančias technines bei fizines apsaugos priemones, metodus.

Krovinių palydą. Planuojate Lietuvos teritorijoje pergabenti materialines vertybes, dokumentus? Apsaugos specialistai užtikrina šių objektų ir jų palydos saugumą. Naudodami pažangias technologijas „Alfa saugos tarnybos“ darbuotojai įvertina pavojingus kelio ruožus ir sudaro patikimiausią maršrutą, kad jūsų krovinys tikslą pasiektų sėkmingai ir reikiamu laiku.

Renginių apsaugą. Užtikrinti viešąją tvarką masinių miesto ir įmonių renginių metu, klubuose ypač svarbu. „Alfa saugos tarnyba“ atlieka atidžią asmenų judėjimo kontrolę, vertina rizikos veiksnius ir imasi efektyvių priemonių, kad operatyviai, diplomatiškai išspręstų konfliktines situacijas.

Saugų vairavimą. Blaivumas–Lietuvos Respublikos įstatymais apibrėžtas reikalavimas saugaus eismo dalyviams. Unikalia patyrusio vairuotojo paslauga Vilniuje galite naudotis 24 val. per parą. Blaivus, atsakingas „Alfa saugos tarnybos“ naryspageidaujamu adresu saugiai nuveža jus arba parvairuoja jūsų transporto priemonę.

Saugi aplinka – tai viena pagrindinių sąlygų sėkmingam darbui ir maloniam poilsiui. Pasirūpinkite savo, artimųjų bei verslo partnerių saugumu: susisiekite su „Alfa saugos tarnyba“.


Asmens apsauga. Kompleksinė apsauga. Fizinė objektų apsauga. Patruliavimas. Krovinių palyda. Asmenų atvykstančių į Lietuvą apsauga
Renginių, klubų, pobūvių apsauga. Nepageidaujamų asmenų kontrolė pagal kliento poreikius
Apsaugos sistemos (teritorijų, namų, butų), vaizdo stebėjimo sistemos. Prekyba, įrengimas
Apsaugos paslaugos atliekamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Raktažodžiai

Asmens apsauga, kompleksinė apsauga, fizinė objektų apsauga, patruliavimas, krovinių palyda, asmenų atvykstančių į Lietuvą apsauga, galime teikti blaivaus vairuotojo paslaugą, renginių, klubų, pobūvių apsauga, nepageidaujamų asmenų kontrolė pagal kliento poreikius, signalizacijos instaliacija, vaizdo kameros, vaizdo įrašymo įranga

Siųsti žinutę