Telefonas:   +370 678 41867

Įmonės duomenys

 • Adresas
  Žemynos g. 2B, VILNIUS
 • Pašto kodas
  LT-06135
 • Kontaktinis asmuo
  Edgaras Šilkus, Direktorius
 • Telefonas
  +370 678 41867
 • Tinklalapis
 • El. paštas
 • Įmonės kodas
  304224657
 • PVM kodas
  ne PVM mokėt.
 • Sodros kodas
  2724783

Darbo laikas

 • Pr. 8:00-17:00
 • An. 8:00-17:00
 • Tr. 8:00-17:00
 • Kt. 8:00-17:00
 • Pn. 8:00-17:00
 • Št. Nedirba
 • Sk. Nedirba
Įvertinimas (2)
2 5 5

SILKUS, Užuolaidų studija ir švaros centras

Daugiau nei dešimtmetį dirbame užuolaidų rinkoje ir esame šios srities profesionalai. Viskas, kas susiję su užuolaidomis, karnizais, jų montavimu, yra mūsų sritis. Teikiamos paslaugos: audinių pardavimas, užuolaidų siuvimas, karnizų pardavimas ir montavimas, konsultacijos kliento namuose, užuolaidų skalbimas ir cheminis valymas (atvažiuojam, nukabinam, išskalbiam, pakabinam). Susisiekite telefonais: 8 678 41867 arba 8 683 41165.

Veiklos apibūdinimas

Daugiau nei dešimtmetį dirbame užuolaidų rinkoje ir esame šios srities profesionalai. Viskas, kas susiję su užuolaidomis, karnizais, jų montavimu, yra mūsų sritis.

TEIKIAMOS PASLAUGOS:

 

1. AUDINIŲ UŽUOLAIDOMS PARDAVIMAS

Dieniniai audiniai: kapronas, organza, tinklelis, „linas“, „drobelė“. Naktiniai audiniai: tafta, lino imitacija, veliūras, aksomo imitacija, „blackout“ ir kt.

DAUGUMĄ UŽUOLAIDŲ AUDINIŲ ATSIVEŽAME PATYS TIESIAI IŠ GAMINTOJŲ, TODĖL GALIME PASIŪLYTI GERIAUSIAS KAINAS.

2. SIUVIMO PASLAUGOS

Siuvame: užuolaidas, romanetes, austrijietes, įvairias širmas, lovatieses.

UŽUOLAIDŲ SIUVIMAS. Užuolaidų siuvimas yra specifinė sritis, kuri reikalauja nemažai patirties ir įgūdžių, norint pasiekti puikaus rezultato. Mūsų siuvėjos atliks tiek sudėtingiausius nestandartinius užsakymus, tiek paprastus užuolaidų apsiuvimus. Užuolaidų siuvimo būdai: Standartinis pasiuvimas, pasiuvimas su žiedais, pasiuvimas su kilpomis.
ROMANEČIŲ SIUVIMAS. Romanetės siuvamos iš užuolaidinių audinių. Pritaikomas specialus, ilgaamžis romanečių mechanizmas.

3. KARNIZŲ PARDAVIMAS IR MONTAVIMAS

Siūlome platų montuojamų į sieną bei lubas karnizų, taip pat bėginių sistemų pasirinkimą. Prekiaujame kokybiškais, ilgaamžiais olandiškais karnizais. Atvykstame į namus, konsultuojame, montuojame, taisome.

4. KONSULTACIJOS IR DIZAINERIO PASLAUGOS

Viena svarbiausių mūsų darbo dalių yra konsultavimas. Jis susideda pirmiausiai iš reikiamos informacijos gavimo. Kalbamės su klientu, išsiaiškiname, kas jam rūpi, kas yra svarbiausia, su kokiomis problemomis susiduria. Gavę reikiamos informacijos, pateikiame geriausią galimą pasiūlymą ir sprendimus.
Nestandartinių sprendimų kūrimas. Paslaugų paketai: nuo idėjos iki kabančių užuolaidų.

KONSULTACIJOS VILNIAUS MIESTE - NEMOKAMOS.

UŽUOLAIDŲ ŠVAROS CENTRAS
ATVAŽIUOJAM - NUKABINAM - IŠSKALBIAM - PAKABINAM

Mes pirmieji Lietuvoje įkūrėmė užuolaidų švaros centrą. Jame teikiame išskirtinai tik užuolaidinių audinių skalbimo ir cheminio valymo paslaugas.

1. UŽUOLAIDŲ SKALBIMAS

Siūlome 3 užuolaidų skalbimo paketus: SUPER PREMIUM, PREMIUM, STANDART

SUPER PREMIUM – švarios užuolaidos tą pačią dieną! Atvažiuojame į vietą Jums patogią dieną iš ryto, nukabiname užuolaidas, savo skalbykloje jas išmirkome, išskalbiame, išdžioviname, išlyginame. Tos pačios dienos pabaigoje atvykstame pas Jus ir vėl jas pakabiname.

PREMIUM – atvažiuojame į vietą Jums patogiu metu, nukabiname užuolaidas, savo skalbykloje jas išmirkome, išskalbiame, išdžioviname, išlyginame. Galiausiai atvykstame pas Jus ir vėl jas pakabiname. Užsakymo įvykdymo trukmė – 2-4 darbo dienos.

STANDART – Jūs patys atvežate mums savo užuolaidas (Žemynos g. 2B, Vilnius), jas išmirkome, išskalbiame, išdžioviname, išlyginame. Po visko Jūs pasiimate užuolaidas iš mūsų.

2. UŽUOLAIDŲ CHEMINIS VALYMAS
Jeigu užuolaidų negalima skalbti, siūlome cheminio valymo paslaugą.

3. UŽUOLAIDŲ LYGINIMAS
jeigu patys namuose puikiai tvarkotės su užuolaidų skalbimu, galime pasiūlyti jas tik išlyginti. Tai kruopšus ir kantrybės reikalaujantis darbas, kuriam reikia dar ir patogios darbo vietos. Atneškite savo išskalbtas užuolaidas mums, o mes jas tiesiog išlyginsime.

4. ROMANEČIŲ IR AUSTRIJIEČIŲ SKALBIMAS
Romanečių ar austrijiečių valymas reikalauja šiek tiek specifinių žinių. Jas reikia išmontuoti, išardyti ir tik tada valyti. Palikite tai mums!

PALIKITE VISUS UŽUOLAIDŲ PRIEŽIŪROS RŪPESČIUS MUMS, O PATYS DŽIAUKITĖS TIK JŲ TEIKIAMAIS PRIVALUMAIS.

5. KILIMŲ VALYMAS
Galime pasiūlyti kilimų valymo paslaugas. Atvažiuojame į namus pasiimti.

MŪSŲ VERTYBĖS - KOKYBĖ, LANKSTUMAS IR DRAUGIŠKAS BENDRAVIMAS SU KLIENTU

Daugiau mūsų darbų rasite Facebooke: https://www.facebook.com/uzuolaidos.karnizai

 

Raktažodžiai

Užuolaidos, Uzuolaidos ir karnizai, Uzuolaidos Vilniuje, Uzuolaidų salonai, Uzuolaidų salonai Vilniuje, Uzuolaidų studija, Audiniai užuolaidoms, Audiniai užuolaidoms Vilniuje, Audinių užuolaidoms pardavimas, Prekyba užuolaidų audiniais, Dieninės užuolaidos, Dieninės užuolaidos Vilniuje, Dieninių užuolaidų audiniai, Naktinių užuolaidų audiniai, Naktinės užuolaidos, Naktinės užuolaidos Vilniuje, Audiniai naktinėms užuolaidoms, Užuolaidų siuvimas, Užuolaidų siuvimo paslaugos, Užuolaidų siuvimas Vilniuje, Užuolaidų siuvimo paslaugos Vilniuje, Romanetės, Romanetės Vilniuje, Romanečių siuvimas, Romaneciu siuvimo paslauga, Romanečių siuvimas Vilniuje, Romanečių siuvimo paslauga Vilniuje, Austrijietės, Širmos, Širmų siuvimas, Širmu siuvimo paslauga, Širmų siuvimas Vilniuje, Širmų siuvimo paslauga Vilniuje, Lovatiesės, Lovatiesiu siuvimas, Lovatiesiu siuvimo paslauga, Lovatiesiu siuvimas Vilniuje, Lovatiesiu siuvimo paslauga Vilniuje, Karnizai, Karnizų pardavimas, Prekyba karnizais, Karnizai Vilniuje, Karnizų pardavimas Vilniuje, Prekyba karnizais Vilniuje, Karnizų montavimas, Karnizu montavimo paslauga, Karnizų montavimas Vilniuje, Karnizų montavimo paslauga Vilniuje, Lubiniai karnizai, Lubinių karnizų pardavimas, Lubiniai karnizai Vilniuje, Lubinių karnizų pardavimas Vilniuje, Lubinių karnizų montavimas, Lubinių karnizų montavimas Vilniuje, Uzuolaidu skalbimas, Uzuolaidu skalbimas vilniuje, Uzuolaidu skalbimas kaune, Uzuolaidu plovimas, Uzuolaidu balinimas, Užuolaidų skalbimas, Užuolaidų skalbimas Vilniuje, Uzuolaidu cheminis valymas, Uzuolaidu nukabinimas pakabinimas, Uzuolaidu svaros centras, Sieniniai karnizai, Sieninis karnizas, uzuolaidu valymas, uzuolaidu valymas vilniuje

Siųsti žinutę