Pristatymas apie įmonę

UAB „Infomedia“ yra viena iš „FCR Media Lietuva“ grupei priklausančių įmonių, kurios savo veiklą vykdo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „FCR Media Lietuva“ priklauso nepriklausomam privataus kapitalo ir rizikos kapitalo teikėjui plėtrai ir išpirkimo sandoriams Baltijos šalyse „Baltcap management Ltd.“ (BaltCap). BaltCap yra Europos privataus ir rizikos kapitalo fondų asociacijos ir Latvijos rizikos kapitalo fondų narys.

1588 – tai pagrindinis UAB „Infomedia” prižiūrimas informacijos numeris. Jau devynioliktus veiklos metus pradėjusi skaičiuoti bendrovė „Infomedia” yra viena iš verslo ir universalią informaciją teikiančių informacijos tarnybos lyderių.
Informacijos tarnyba dirba visą parą, 365 dienas per metus. Kadangi skambučių centras įkurtas Vilniuje, klientų aptarnavimo kokybė ir efektyvumas yra vienas svarbiausių veiksnių lemiančių profesionalų santykį su vartotojais. Visą parą teikiama verslo informacija apie įmones, įstaigas bei laisvalaikio ir kita, fiziniams asmenims rūpima informacija (informaciją siunčiama SMS žinute arba klientas tiesiogiai sujungiamas su norima įmone, asmeniu ir pan.). Daugiau nei 60 % klientų pasinaudoja SMS ir tiesioginio sujungimo paslauga.

Mūsų biuruose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje dirba daugiau nei 70 darbuotojų.

Vieni didžiausių prižiūrimų „Infomedia” projektų yra: informacija numeriu 1588, išankstinė pacientų registracija į gydymo įstaigas trumpuoju numeriu 1815. Be to, „Infomedia” su trumpuoju numeriu 1588 yra išskirtinis prekybos ir pramogų centrų "Akropolis", bilietų platintojų "Bilietai.lt", kino centro "Cinamon" informacijos partneris.

2008 metais „Infomedia” investavo daugiau nei 150 tūkst. Lt ir startavo su visiškai atnaujinta informacijos tarnybos telefonine baze. Nuo šiol dirbama su kontaktų centro įranga „Alcatel OmniPCX Enterprise”. Ši įranga leidžia prižiūrėti ne tik šiuo metu turimus numerius, bet ir naujus projektus bei jų valdomus numerius, analizuoti paslaugas, kokybinius rodiklius ir kitus svarbius faktorius.

Telefoninių stotelių atnaujinimas suteikė nemažai papildomų funkcijų. Informacinės tarnybos darbuotojai gali matyti, analizuoti ir užsakovams pateikti vykdomų projektų statistikas, kontroliuoti ir prižiūrėti skambučių centro specialistų darbą, užtikrinti kokybišką aptarnavimą ir teisingų atsakymų suteikimą, suskirstyti skambučius pagal specialistus, vykdančius projektus ar pagal norimus prioritetus, kontroliuoti ir prižiūrėti kiekvieno specialisto darbą, konsultuoti jį aptarnaujant klientą prijungties („online”) režimu.

Nuo 2009 metų yra atnaujinta ir patobulinta įmonių duomenų bazė, kuri pateikiama ir internetiniame portale www.1588.lt. Čia galite nesunkiai rasti Jums reikalingus juridinių asmenų kontaktus, iškart susirasti reikiamą įmonę žemėlapyje, peržiūrėti įmonės vaizdo prisistatymą ar gauti nuolaidų kuponą reikiamos įmonės teikiamų paslaugų spektrui apsilankius mūsų internetinėje svetainėje.


MISIJA, VIZIJA, VERTYBĖS

Vizija
* Lyderiai informacijos versle:
* Verslo klientų tarpe;
* Vartotojų tarpe.
* Geidžiamas darbdavys.
* Pagrindinis informacijos šaltinis vartotojams.

Misija – dėl kliento, įmonės ir savęs – profesionaliausiu būdu.

Vertybės:
Profesionalumas – laikomės aukščiausių profesionalumo kriterijų ir nuolat juos tobuliname.
Atsakomybė ir sąžiningumas - vykdome visus duotus įsipareigojimus.
Lojalumas – esame ištikimi klientams, įmonei, darbuotojams.
Pozityvumas – teigiamas požiūris į naujus iššūkius, pokyčius.
Kūrybingumas – naujos idėjos ir jų įgyvendinimas.
Tikslo siekimas – vykdome iškeltus planus/tikslus, nuolat populiariname produktus, stengiamės, kad mūsų produktai būtų prieinamiausi ir patikimiausi.
Atvirumas – atviri naujovėms, prieinami visiems ir visada.
Komandos dvasia – vienybė, geranoriška tarpusavio pagalba.
Našumas – nuolat tobulėjame ir didiname paslaugų galimybes, efektyviai išnaudojame savo darbo laiką.

SERTIFIKATAI