VERSLO KONTAKTO paslauga

Ieškote prekės ar paslaugos?
Norite sutaupyti savo brangų laiką ir pinigus?
Norite, kad prekių ar paslaugų teikėjai patys Jums skambintų ir pateiktų pasiūlymus?

Jeigu bent į vieną klausimą atsakėte "TAIP", siūlome pasinaudoti nemokama VERSLO KONTAKTO paslauga.


KAIP NAUDOTIS PASLAUGA?

Jums tereikia išsiųsti užklausimą el. p. kontaktas@1588.lt dėl norimos pirkti prekės ar paslaugos.
Šiame laiške užtenka parašyti kokios prekės ar paslaugos ieškote, palikti savo telefono numerį, kuriuo su Jumis galėtų susisiekti pageidaujamos prekės ar paslaugos teikėjai ir laukti skambučių su Jums aktualiais pasiūlymais!

Siunčiamo laiško pavyzdys:
 

 

Laba diena,

 

2011 m. kovo 26 dieną, yra reikalingas transportas buto daiktų perkraustymui į kitą butą. Bei krovėjų/pagalbininkų paslaugos, kurie padėtų pernešti daiktus.

Laukiu pasiūlymų.


Jonas Petraitis

Tel. +370 6xx xxxxx 


 

Jau po kelių minučių gausite patvirtinimą, kad Jūsų užklausimas yra užfiksuotas ir su Jumis bus susisiekta per 24 val. (darbo dienomis).


Patvirtinimo pavyzdys:

 

 

Laba diena, Gerb. Kliente,

 

1588 informuoja, kad Jūsų užklausimas gautas ir 24 val. bėgyje d.d. su Jumis susisieks Jums aktualių prekių/paslaugų atstovai. Jeigu informaciją pageidaujate gauti skubiau – skambinkite trumpuoju numeriu 1588.


Pagarbiai,

1588 VERSLO KONTAKTO paslaugos administratorius 

 

 

KODĖL TAI VEIKIA?

1588 turi vieną didžiausių įmonių duomenų bazių Lietuvoje, todėl lengvai ir greitai atrenka Jūsų užklausimo kriterijus atitinkančias įmones ir užklausų administratorius išsiunčia pranešimą toms įmonėms, kurios galės išpildyti Jūsų pageidavimą. 
Tuo tarpu įmonės gavusios 1588 pranešimą, kad yra ieškoma jų prekės ar paslaugos, kurias jos gali suteikti 24 val. bėgyje (darbo dienomis), pačios susisiekia su JUMIS.


GARANTIJA

Po 24 val. (darbo dienomis) 1588 VERSLO KONTAKTO paslaugos administratorius el. laišku pasiteiraus Jūsų, ar buvo susisiekta, ar užsisakėte reikiamą prekę/paslaugą. Jeigu su Jumis nebuvo susisiekta, ar netiko įmonių pasiūlymai, tokiu atveju Jums pateiksime įmonių sąrašą su jų kontaktais.Su 1588 paieška tapo dar paprastesnė, patogesnė ir lengvesnė.

Laukiame Jūsų užklausų: kontaktas@1588.lt