Informacija telefonu 1588 ir SMS


INFORMACIJA TELEFONU 1588

Tiksli ir išsami informacija – pats brangiausias turtas. Tad jei ko nors nežinote ar norite pasitikslinti – skambinkite trumpuoju informacijos numeriu 1588. Šis numeris veikia visoje Lietuvoje, visą parą, visų fiksuotojo bei mobiliojo ryšio operatorių klientams ("TEO LT", “Bitė Lietuva”, “Omnitel”, “Tele2”, “Eurocom”, “NTT”, “Mediafon”). Skambučio kaina iš visų ryšio tinklų - 0,58 Eur/min.

1588 skambučių centras Jums suteiks šią informaciją:

Verslo informacija
- Apie visos Lietuvos ir užsienio įmones, valstybines įstaigas, organizacijas pagal įmonių kodus, PVM mokėtojo kodus, vadovo vardą, pavardę, veiklos rūšį, pavadinimą, prekę, paslaugą, prekės ženklą. Pateikiami įmonių kontaktai (adresai, telefono numeriai), darbo laikas, kiti rekvizitai.

Kultūrinė informacija
- Apie koncertus, teatrų, kino teatrų, festivalių repertuarus, laiką ir bilietų kainas.
- Apie parodas, muges, miesto šventes, kitus renginius.

Laisvalaikio informacija
- Apie loterijas ir jų rezultatus iš karto po lošimų.
- Apie sporto varžybas Lietuvoje ir užsienyje, jų rezultatus.
- TV programa.
- Apie orų prognozes Lietuvoje ir užsienyje.
- Horoskopai.

Turizmo informacija
- Apie keliones užsienyje.
- Apie poilsio galimybes Lietuvos kaime, Lietuvos nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose.
- Apie žirgynus ir jodinėjimo mokyklas, buriavimo ir jachtų klubus.
- Apie apžvalginius ir turistinius skrydžius.
- Apie keliones upėmis ir ežerais.
- Apie vaikų vasaros poilsį.

Pagalba kryžiažodžių sprendėjams

Kita informacija: oficialūs valiutų kursai, transporto tvarkaraščiai, ir visa kita...

Visiems klausimams - vienas atsakymas. 1588


PAPILDOMOS PASLAUGOS

Net 60 % visų 1588 paslaugų vartotojų, skambinančių iš mobilaus ryšio, naudojasi papildomomis paslaugomis: informacijos gavimu SMS žinute arba tiesioginio sujungimo paslauga.

SMS žinutės siuntimo paslauga

UAB "Infomedia", teikianti informaciją visą parą visoje Lietuvoje telefonu 1588, visiems “Bitė Lietuva”, “Omnitel” ir „Tele2” abonentams, atsakymus teikia ne tik telefonu, bet ir trumposiomis SMS žinutėmis.

Tad jei skambindami 1588 neturėsite galimybės užsirašyti informacijos, mes ją atsiųsime SMS žinute (atsakymo siuntimas SMS žinute Bitės abonentams kainuoja 0,19 Eur, Omnitel ir Tele2 - nemokamai)


Sujungimo paslauga 

Skambindami tiek iš fiksuotojo, tiek iš mobilaus ryšio informacijos telefonu 1588, galite naudotis tiesioginio sujungimo su pageidaujama įmone, įstaiga ar organizacija paslauga. Naudojantis šia paslauga Jums nebereikės užsirašinėti ar rinkti telefono numerio iš naujo. Mes tai padarysime už Jus. Juk taip yra daug patogiau ir greičiau.


Perskambinimo paslauga

Naudodamiesi 1588 paslaugomis, Jūs žinote, jog visada gausite atsakymą į Jums rūpimą klausimą. Jeigu informacija yra specifinė ir jai pateikti reikia daugiau laiko, pasiūlysime Jums perskambinimo paslaugą, t.y. surasime reikiamą informaciją ir perskambinsime Jums vėliau. Ši paslauga Jums papildomai nieko nekainuoja.