Google AdWords

 

Google AdWords
„Lyderiai renkasi lyderius“ – posakis, kuris gyvuoja jau šimtmečius. Jis idealiai atitinka dabartinę paieškos rinkos situaciją kalbant apie stipriausio paieškos portalo „Google“ reklamos atstovus Lietuvoje.
Jau kuris laikas „FCR Media“ įmonių grupė atstovauja „Google“ pardavimams Pabaltijo rinkoje. Kaip žinia – UAB „Infomedia“ yra „FCR Media“įmonių grupės narė, tad dabar užsisakyti šias paslaugas yra dar paprasčiau.
 

Susisiekę su mumis Jūs gausite visą informaciją bei pagalbą planuojant reklamos kampanijas bei reklamuojant Jūsų prekes ar paslaugas „Google“paieškoje. Tai itin stiprus priedas prie informacinės tarnybos 1588 teikiamų paslaugų, nes įmonė gali vienu šūviu nušauti du zuikius – gauti informacinį paketą, kuriame iš anksto sukomplektuotas optimalus „Google“ir 1588  tarnybose skelbiamos reklaminės informacijos kiekis, leidžiantis būti matomiems ir reikalingiems potencialiems klientams visus metus.
„FCR Media“ įmonių grupė 2009 10 15 oficialiai pradėjo veikti kaip įgaliotoji „Google AdWords“ platintoja Lietuvoje.  

„Google AdWords“ – tai reklaminiai skelbimai, kurie rodomi „Google“paieškos rezultatų dešinėje arba viršuje (rėmėjų nuorodos), pagal reklamos užsakovo pasirinktus paieškos žodžius ar frazes. Reklamos užsakovas moka tik tada, kai vartotojas paspaudžia ant jo skelbimo. Reklamos užsakovas kartu su vadybininku pasirenka pageidaujamą „Google AdWords“ kampanijos mėnesio biudžetą) ir norimą laiką.

"FCR Media” įmonių grupė, vienintelė Pabaltijo šalyse išskirtinį “Google AdWords MVV partneris” statusą turinti bendrovė bei Google AdWords EMEA išskirtinio MVV partnerio Apdovanojimo 2010 - 2011 - 2012 - 2013 metų laimėtoja - Aukščiausios Kokybės Paskyros, remiantis AdWords Kokybės Balu. Šis statusas suteikiamas tik rimtoms ir patikimoms kompanijoms, kurios gali garantuoti kokybišką paslaugų pardavimą ir jų teikimą klientams. „Google“ kompanija šį statusą turinčioms įmonėms suteikia įvairiapusę informaciją (dokumentacija, mokymai, kt.), papildomus įrankius (didelio kiekio klientų ir jų reklamos kampanijų administravimo sistema) bei visą kitą reikalingą paramą, kuri skatintų „Google AdWords“  paslaugų pardavimą.

Daugiau apie mus rasite oficialioje „Google“ svetainėje:

https://www.google.com/partners/#a_profile;idtf=015211792683985344403

 

Reklamos klausimais kreipkites:
Tel. +370 5 278 0000, faks. +370 5 278 0099
info@1588.lt