Reklama 1588REKLAMA www.1588.lt

Reklama internete puikiai tinka tiek trumpalaikėms, tiek ilgalaikėms reklamos kampanijoms, nepriklausomai kokia veikla užsiimate. Neribotos kūrybinės bei interaktyvumo galimybės atveria naujus kelius Jūsų verslui vystyti.

Norite tapti matomais tūkstančiams www.1588.lt lankytojų? Kviečiame pasinaudoti patraukliomis reklamos galimybėmis mūsų svetainėje:

 

Daugybė skirtingų banerių dydžių bei formų įgalina maksimaliai išnaudoti erdvę pardavimams skatinti bei įvaizdžiui formuoti.


Paskelbę informaciją apie savo įmonės veiklą www.1588.lt duomenų bazėje, Jūs būsite randami ir Google paieškos sistemoje. Turėdami aukštą Google PageRank, padėsime Jums tapti matomais didžiausios paieškos sistemos pasaulyje vartotojams:
KODĖL JŪSŲ ĮMONEI VERTA TAPTI INFORMACIJOS TARNYBOS 1588 PARTNERE?


 

Išsami informacija apie Jūsų įmonės veiklą bei kontaktai trumpuoju numeriu 1588 skelbiami visoje Lietuvoje visą parą.

 

Informacija vartotojams apie Jūsų įmonę taip pat siunčiama SMS žinutėmis.

 

Teikiama ir tiesioginio sujungimo paslauga su Jūsų įmone (informacijos ieškantis klientas tiesiogiai sujungiamas su Jūsų įmone).

 

Tinklapyje www.1588.lt Jums sukuriamas infopuslapis, kuriame pateikiamas ir Jūsų įmonės logotipas, talpinamos nuotraukos, video failai, atspindintys įmonės teikiamas paslaugas, gaminamas prekes ir pan.

 

Teikiama Teminės verslo informacijos paslauga - informacija apie Lietuvos ir užsienio įmones siunčiama faksu arba elektroniniu paštu pagal Jūsų užklausas.

 

Teikiama Verslo kontakto paslauga” - siunčiami Jums pranešimai apie įmones, kurios domėjosi Jūsų siūlomomis paslaugomis ir produktais (prekėmis).

 

Namų lapas” - 1588 informacijos numerio vartotojams pagal pageidavimą siunčiamas produktų, prekių ir paslaugų su kainomis sąrašas (gali būti pateiktas keliomis kalbomis).

 

Reklaminė eilutė”- trumpas reklamos tekstas (pvz., "Vyksta vasaros akcija", "Taikoma 10% nuolaida"), kurį 1588 informacijos numerio vartotojams perskaito operatorės.

 

Jūsų įmonės darbo skelbimai bus talpinami www.1588.lt svetainėje.TRŪKSTAMA INFORMACIJA


Gerb. Įmonių Vadovai ir darbuotojai,

 

TRŪKSTAMAinformacija 1588 duomenų bazėje – įrodymas, kad vartotojai (pirkėjai) ieško Jūsų (pardavėjų) ir neranda. Padėkite Jus surasti tiems, kuriems jau buvote ir esate reikalingi.  

 


 

Jeigu Jūsų įmonė dirba šiose srityse, prašome paskambinti tel. 1588 arba rašyti el. paštu: info@1588.lt