Istorija

Istorija:

Skambučių centras APIE MUS

Nuo 2008 m. UAB „INFOMEDIA“ priklauso nepriklausomam privataus kapitalo ir rizikos kapitalo teikėjui plėtrai ir išpirkimo sandoriams Baltijos šalyse – „Baltcap management Ltd.“ („BaltCap“). „BaltCap“ yra Europos privataus ir rizikos kapitalo fondų asociacijos ir Latvijos rizikos kapitalo fondų narys.

Pirmuosius septynerius veiklos metus UAB „INFOMEDIA“ specializacija buvo geltonųjų puslapių informacijos teikimas trumpuoju numeriu 1588, vėliau – ir 1666. Ilgametė šių projektų aptarnavimo patirtis suformavo atsakingą požiūrį tiek į skambinančiuosius, tiek į verslo klientus, kurie patikėjo šia informacijos apie jų įmonę, prekes ir paslaugas sklaidos priemone.

Nuo 2003 m. UAB „INFOMEDIA“ ėmė teikti skambučių centro paslaugas ne tik skambinantiems geltonųjų puslapių klientams, bet ir aptarnauti kitų įmonių / užsakovų skambučius.

Sparčiai plėsdama skambučių centro veiklą, 2008 m. UAB „INFOMEDIA“ investavo į techninės įrangos atnaujinimą ir pradėjo dirbti su visiškai atnaujinta kontaktų centro įranga „Alcatel OmniPCX Enterprise“. Ši įranga leidžia prižiūrėti ne tik jau turimus numerius, bet ir naujus projektus bei jų valdomus numerius, analizuoti paslaugas, kokybinius rodiklius ir kitus svarbius faktorius.

Telefoninių stotelių atnaujinimas suteikė nemažai papildomų funkcijų. Informacinės tarnybos darbuotojai gali matyti, analizuoti ir užsakovams pateikti vykdomų projektų statistiką, kontroliuoti ir prižiūrėti skambučių centro specialistų darbą, užtikrinti kokybišką aptarnavimą ir teisingų atsakymų suteikimą, nukreipti skambučius atitinkamiems specialistams, suskirstyti skambučius pagal vykdomus projektus ar pagal norimus prioritetus, kontroliuoti ir prižiūrėti kiekvieno specialisto darbą, konsultuoti jį aptarnaujant klientą prijungties („online“) režimu.

2010 m. skambučių centre buvo įdiegta nauja paieškos sistema, kuri atvėrė platesnių galimybių informacijai kaupti, ieškoti ir pateikti.

2010 m. UAB „INFOMEDIA“ duomenų bazę sudarė daugiau nei 95 000 veikiančių įmonių, daugiau nei 2 mln. telefono, fakso numerių, interneto svetainių adresų. UAB „INFOMEDIA“ skambučių centro duomenų bazėje Lietuvos įmonės ir įstaigos gali pateikti informaciją apie vykdomą veiklą, pristatyti savo produktus, prekes, atstovaujamus prekės ženklus. Visa informacija nuolat prižiūrima, atnaujinama, papildoma. Šiam darbui atlikti yra atskiras skyrius, kuris nuolatos tikslina ir atnaujina duomenų bazėje esančią informaciją. Skambučių centro klientų aptarnavimo specialistai taip pat aktyviai dalyvauja duomenų bazėje esančios informacijos atnaujinimo procese.
Turite klausimų? Norite bendradarbiauti? Kreipkitės callcenter@1588.lt, tel. +370 5 2780009