18 Spa
Aukščiausios kokybės kieto kuro katilai

Aukščiausios kokybės kieto kuro katilai

Ilgus metus metalo gaminių pramonėje dirbanti ir tarptautinį pripažinimą pelniusi įmonė „Stropuva“ pristato aukščiausios kokybės kieto kuro katilus. Šie daug kuro talpinantys katilai yra nepaprastai patvarūs. Pagaminti iš kieto, užgrūdinto metalo, jie užtikrina ilgaamžiškumą. „Stropuva“ nuolatos rūpinasi savo produkcijos tobulinimu, diegia technines naujoves, kurios padėtų patogiau bei efektyviau deginti žaliavas, prailgintų kūrenimo trukmę. Įmonė niekada neapsiriboja esamais pasiekimais – nuolatos siekiama tobulinti produktus diegiant naująsias technologijas, kad jie būtų patvarūs ir atitiktų visus, vis labiau augančius kliento poreikius.


Technologijų diegimas kieto kuro katilų gamyboje


2001 metais užpatentavusi pirmąjį pasaulyje viršutinio degimo katilą, „Stropuva“ toliau gamina bei nuolatos tobulina savo produkciją. Jau 2007 metais buvo pagamintas visiškai naujas, anglimis ir malkomis kūrenamas kieto kuro katilas, kurio degimo trukmė gali išsilaikyti iki 7 parų. Vėliau „Stropuvos“ katilams buvo pritaikyti granulių degikliai, automatizuotas kūrenimo procesas. Naudotojai nuo tada įgavo galimybę pasirinkti visus norimus parametrus – nustatyti tikslią temperatūrą, valdyti įrenginį nuotoliniu būdu. Galiausiai, įmontuotas elektroninis valdiklis, periodiškai stabdantis katilo veiklą ir vėl jį įjungiantis, kuomet patalpos atvėsta. Tai padeda kone dvigubai prailginti degimo trukmę bei sutaupyti dar daugiau žaliavų.


„Stropuvos“ katilams būdingi privalumai


Ekonomiškumas, saugus veikimas, taupumas – visa tai yra būdinga „Stropuvos“ gamybos katilams. Jie gali būti kūrenami skirtingų rūšių žaliavomis – tiek malkomis, tiek medienos ar durpių briketais, granulėmis, akmens anglimis. Degimas vyksta iš lėto ir niekuomet nenutrūksta, todėl nereikia dažnai vaikščioti į katilinę bei galima sutaupyti žaliavų, nesvarbu ar jos bus kūrenamos maksimaliu ar lėtu rėžimu. Dar vienas didelis privalumas – ši technologija pasižymi ne tik ekonomiškumu, bet ir ekologiškumu. Katiluose nesikaupia dervos, užteks tik du kartus per mėnesį išvalyti susikaupusius pelenus, todėl priežiūra nėra sudėtinga.


kieto kuro katilai stropuva


Išsirinkite sau tinkamiausią


„Stropuvos“ prekių kataloge randami keturių rūšių kieto kuro katilai, kurie dar yra papildomai skirstomi pagal pajėgumą ir galimybes:


1. Malkiniai katilai
2. Granuliniai katilai
3. Universalūs katilai
4. Katilai su elektroniniu valdikliu


Rinkdamiesi katilą atsižvelkite į norimos kūrenti patalpos tūrį ir dydį, koks bus reikalingas įrenginio galingumas, kokiais privalumais jis pasižymi, kokia garantija jam suteikiama bei kitais rodikliais, dėl kurių jums padės apsispręsti patyrę įmonės specialistai.


Kieto kuro katilai: https://stropuva.lt/kieto-kuro-katilai