17 Rugp
Daliniai kroviniai – ko gero naudingiausia logistikos paslauga

Daliniai kroviniai – ko gero naudingiausia logistikos paslauga

Daliniai kroviniai – kroviniai, kurie gabenami vienoje transporto priemonėje kartu su kitais kroviniais. Vienu metu sunkvežimyje gabenami nuo 3 iki 5 stambių krovinių. Jeigu jie smulkesni, užimantys mažiau vietos vienu metu galima gabenti nuo 30 iki 50 krovinių. Toks krovinių pervežimas vis labiau populiarėja, nes mažesni jų transportavimo kaštai, todėl sutaupo ir užsakovas, ir tiekėjas.


UAB „Kigis“ krovinių pervežimo paslaugas teikia nuo 2014 metų. Klientai mus vertina ir pasitiki, nes turime puikią profesionalų komandą, domimės pervežimo naujovėmis bei jas pritaikome kasdieniame savo darbe. Turime daugiau 10 metų patirtį krovinių pervežimo srityje, tad galime garantuoti, jog mūsų paslaugomis liks patenkinti visi, net patys išrankiausi, klientai.


 


Daliniai kroviniai pervežami tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kodėl ši paslauga yra tokia paklausi bei sparčiai populiarėjanti?  • Sukooperuojant kelis ar keletą krovinių leidžia juos pervežti reguliariai bei pigiau nei vežant kiekvieną atskirai;

  • Ši paslauga naudinga tiekėjams, kurie neturi vieno didelės apimties krovinio, kuris užimtų visą transporto priemonę.

  • Daliniai kroviniai gali būti pristatomi tiesiai į užsakovo nurodytą vietą – namus, biurą ar kt. Todėl nereikia rūpintis laikinu krovinių sandėliavimu, tarpinio transporto išlaidomis. Užsakovas sutaupo nemažai laiko ir pinigų.


Kaip jau anksčiau minėjome, vežame krovinius ne tik Lietuvos ribose, bet ir į užsienio šalis. Verslams plečiantis, globalėjant pasauliui, tai tampa vis reikalingesne paslauga. Daliniai kroviniai padeda verslininkams sumažinti finansinę riziką, nes leidžia išbandyti, kaip tam tikras produktas bus priimtas užsienio rinkoje. Iš pradžių pristatomas mažas kiekis produkcijos, norint patikrinti jo sėkmę. Jeigu produktai sulaukia pasisekimo, verslininkui tai yra akivaizdus ženklas, jog verta plėstis į užsienio rinkas ir toliau ten gabenti savo produkciją, tik dabar jau žymiai didesniais kiekiais. Mes – UAB Kigis – galime pasiūlyti ne tik Jūsų produkcijos, bet ir įmonės inventoriaus pervežimo paslaugas. Taigi sudaroma galimybė vystyti veiklą platesniu mastu.Daliniai kroviniai gabenami kietašonėse, tentinėse puspriekabėse arba didžiakūbėse priekabose. Prieš pakraunant į transporto priemonę, kroviniai tiksliai apskaičiuojami. Sunkesniems kroviniams pakrauti neužtenka žmonių rankų; tam  reikalinga speciali technika: krautuvas, pakrovimo rampa, platformos bei kt.


 Įmonė „KIGIS“UAB „Kigis“ krovinius perveža ne senesniais nei 5 m. sunkvežimiais. Taip užtikrinama, jog prekės pasieks užsakovus laiku, be trikdžių (juk naujos transporto priemonės rečiau genda, tad rečiau pasitaiko vėlavimų pristatyti prekes ir kitų neplanuotų trikdžių). Siekiant maksimalaus saugumo, mūsų įmonės veikla yra apdrausta CMR draudimu.


Svarbu paminėti, jog mes vežame krovinius į šias užsienio šalis: Angliją, Norvegiją, Švediją. Jeigu norite, kad vykdytume pervežimus į kitas šalis, susisiekite su mumis, susitarkime ir mes, pagal savo galimybes, įvykdysime Jūsų pageidavimus. Taip pat gabename krovinius iš užsienio į Lietuvą.