06 Rugs
Krovinio siuntimas į užsienį

Krovinio siuntimas į užsienį

Krovinių, siuntų pervežimas – dideliam skaičiui žmonių reikalinga paslauga. Lietuva – Anglija yra vienas populiariausių krovinių pervežimo maršrutų, nes daug žmonių gyvena, studijuoja  šioje šalyje, čia vysto savo verslą ir pan. Dažnai šiuo maršrutu keliauja tie žmonės, kurių giminaičiai, šeimos nariai ar draugai gyvena Anglijoje. Jie važiuoja aplankyti artimų žmonių, kartu nuveža jiems lauktuvių iš gimtinės, kitų reikalingų daiktų.


Maršrutas Lietuva - Anglija


Krovinio siuntimas maršrutu Lietuva–Anglija šiais laikais yra labai paprastas procesas (panašiai kaip pervežti reikiamus daiktus iš Kauno į Vilnių ar pan.) Pasaulis sparčiai globalėja, lietuviai emigruoja į svečias šalis, todėl prie šių dalykų turi prisitaikyti įvairių paslaugų teikėjai, ne išimtis ir krovinių pervežimas. maršrutu Lietuva–Anglija vežame įvairius krovinius: kasdienius namų apyvokos daiktus, baldus, drabužius, buitinę techniką, transporto priemones (motorolerius, motociklus). Teikiame persikraustymo paslaugas. Tad jeigu nusprendėte persikraustyti į Angliją ar grįžti gyventi į Lietuvą, kreipkitės į mus – įmonę Valdelio siuntos – ir išvengsite su persikraustymu susijusių rūpesčių, nes viskuo pasirūpins mūsų įmonės darbuotojai.


Jeigu norite nusiųsti tam tikrus daiktus Anglijoje gyvenantiems artimiesiems, mes taip pat Jūsų paslaugoms. Užtikriname, kad siunta gavėją pasieks nepažeista bei laiku, nesvarbu ar tai būtų maisto produktai, suvenyrai ar kt. Iš tiesų, dažniausiai siuntos gabenamos iš anksto susitarus su gavėju, tačiau pasitaiko atvejų, kai gavėjas apie tai nieko nežino. Kartais Lietuvoje gyvenantys artimieji, draugai nori padaryti staigmeną žmogui ir nieko jam nesako apie būsimą siuntinį. Tokiu atveju siuntėjui reikia pasirūpinti, kad gavėjas siuntos pristatymo metu būtų namuose ar ten, kur ji bus pristatyta. Nereikia jaudintis dėl siuntos pasimetimo,  sumaišymo, nes visa informacija apie ją registruojama žiniaraštyje bei ant siuntos Lietuva - Anglija pakuotės.


Prieš siunčiant daiktus būtina pasirūpinti, kad jie būtų tinkamai bei tvirtai supakuoti. Tuomet jie yra apsaugomi nuo galimų pažeidimų pervežimo metu. Reikėtų pasirinkti standesnį pakavimo popierių, plėvelę, tvirtesnius maišelius bei dėžes, kurias galima įsigyti  specializuotose parduotuvėse ar didžiuosiuose prekybos centruose. Maksimaliai apsaugokite savo siuntą, kad gavėją ji pasiektų tokia, kokią išsiuntėte.


Tariantis dėl siuntos reikėtų paminėti,  kokie daiktai bus gabenami, nes nuo to priklauso transporto priemonės parinkimas bei kiti dalykai. Juk akivaizdu, jog motociklo pervežimui reikės kitokios transporto priemonės nei smulkiems namų apyvokos daiktams ar maisto produktams.


Taip pat prieš siunčiant įvairius daiktus į Angliją, būtinai pasidomėkite ką siųsti galima, o ką draudžiama, kokį kiekį galima siųsti. Nes jeigu siuntoje bus rasta draudžiamų daiktų ar siųsite per didelį tam tikrų daiktų, maisto produktų kiekį, turėsite mokėti baudą.


Lauksime Jūsų!


Taigi krovinio gabenimas su įmone Valdelio siuntos – kokybė, patikimumas, operatyvumas bei gera kaina. Jūsų siuntos mums svarbiausios.