23 Spa
Metalo apdirbimo meistrai

Metalo apdirbimo meistrai

„Abplanalp“ – tai viena iš pirmaujančių vidurio Europoje bendrovių, turinti daug ilgametės patirties metalų apdorojimo srityje. Savo darbe ji naudoja inovatyvias technologijas, jų pagalba siekia nuolatos gerinti atliekamo darbo kokybę. Aukštos kokybės medžiagų apdorojimui bei kokybiškam darbo atlikimui būtinas tobulumas kiekviename etape. Visada pasiruošę padėti gamybos specialistai, galintys dirbti pagal individualius klientų užsakymus, atsakingas ir kruopštus, didele patirtimi paremtas darbas – visa tai padeda maksimaliai išpildyti kiekvieno užsakovo poreikius.


Įmonės veikla


Įmonė „Abplanalp“ jau nuo 1999 metų Baltijos rinkoje bendradarbiauja su pirmaujančiais įrenginių gamintojais, turi sukaupusi ilgametę patirtį metalų apdorojimo procese. Visa tai leidžia pristatyti klientams individualius pasiūlymus bei atlikti darbus pagal kiekvieno unikalų poreikį. Daugiau nei 37 metus garsių pasaulio gamintojų naujausias technologijas pristatinėjanti įmonė, turėdama daug patirties šioje srityje, savo klientams gali rekomenduoti pačius patikimiausius darbo įrankius bei jų gamintojus.


Kokybiškas ir našus darbas


„Abplanalp“ visada Jums patars, kaip galima kokybiškai apdirbti metalą, suteiks informacijos apie visus šio darbo būdus bei etapus, pasiūlys jam reikalingus įrankius. Metalo apdirbimas nėra lengvas procesas, todėl siekiant, kad dirbti būtų paprasčiau, svarbu pasirūpinti tinkamais įrankiais. Ne paslaptis, kad kuomet darbas atliekamas greičiau, lengviau, tuomet jis tampa malonesnis – tai yra raktas į sėkmę bei kokybę. Su meile kruopščiai savo darbą atliekantys „Abplanalp“ meistrai suteiks Jums visas reikalingas žinias, padės apsirūpinti reikiamais įrankiais bei pasiekti darbo našumą.


„Abplanalp“ paslaugų spektras


Įmonė siūlo daugybę pačių įvairiausių paslaugų savo klientams. Tai techninės konsultacijos, įrankių parinkimas bei pristatymas, taip pat staklių priežiūra, jų taisymas, įrenginių paleidimas. Esant poreikiui pristatomos atsarginės dalys ir eksplotacinės medžiagos. Įmonė rengia projektus bei pristato kompleksinius įrenginius, apmoko įvairius specialistus.


Įmonės siūlomų produktų gausa


Ši įmonė ne tik siūlo įvairiausias paslaugas, bet taip pat joje galima įsigyti ir daugybę metalo apdirbimo darbams skirtų produktų. Joje prekiaujama įvairios sudėties bei paskirties aušinimo skysčiais, visiems metalo apdirbimo darbams – gręžimui, frezavimui, pjovimui, šlifavimui, tekinimui, tvirtinimui būtiniausiais įrankiais. Taip pat galima įsigyti ir keleto rūšių specializuotų metalo apdirbimo staklių. Galima atrasti didelio našumo tekinimo staklių, metalo frezavimo staklių, įvairių metalo apdirbimo įrenginių ir daugybę kitų produktų.