24 Lap
Skirtingos kartoninių dėžių rūšys – skirtingiems poreikiams

Skirtingos kartoninių dėžių rūšys – skirtingiems poreikiams

Jeigu norite patogiai, tvarkingai ir lengvai sudėti įvairius daiktus į jiems skirtas vietas, pasinaudokite patvarių bei kokybiškų kartoninių dėžučių teikiamomis galimybėmis. Skirtingos kartoninių dėžių rūšys pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir yra pagamintos iš tvirtų medžiagų. Tai universalios pakavimo prekės, kurios atlieka ne tik pagalbinę, bet ir apsauginę funkciją.


Pagrindinės rūšys


Stačiakampio, kubo formos dėžės. Šios dėžės puikiai pritaikytos maisto ir kitokių gaminių sandėliavimui ir transportavimui. Jose patogu laikyti lengvai dūžtančius daiktus, knygas ar avalynę.
Kartoniniai gaminiai su papildomais elementais. Iš kartoninių medžiagų pagamintos pakavimo prekės su rankenomis gali būti panaudotos daiktų pernešimui. Tuo tarpu, gaminiai su langeliu – puikus pasirinkimas dovanų pakavimui.


Greito uždarymo. Jeigu nuolatos skubate ir norite, jog naudojamų dėžių kokybė nesuprastėtų bėgant laikui, pasinaudokite greitai užsidarančių bei nesideformuojančių gaminių galimybės.
„S“ dydžio paštomatams. Šios kartoninių gaminių rūšys suteikia papildomą apsaugą siuntiniui bei yra pritaikytos „S“ dydžio skyriams, esantiems siuntų terminaluose.


Pakabinamiems rūbams. Tokiose dėžėse yra tvirti, dantyti, plastikiniai strypai, ant kurių patogu pakabinti įvairių tipų pakabas. Specialiuose kartono gaminiuose drabužiai nesiglamžo, yra apsaugoti nuo drėgmės, smūgių.


Skirtingų rūšių iš kartono pagamintų dėžių pritaikymas – itin platus. Panaudokite jas siunčiant siuntinius, transportuojant drabužius, pakuojant dovanas ar nuo išorės poveikio apsaugant kitus daiktus.


PLAČIAU: https://www.pakavimoprekes.lt/kartonines-dezes