30 Lap
Sodyba vestuvėms – geriausias pasirinkimas norint mėgautis švente intymioje aplinkoje

Sodyba vestuvėms – geriausias pasirinkimas norint mėgautis švente intymioje aplinkoje

Šiandien yra daugybė variantų ir pasiūlymų, susijusių su svarbiausių gyvenimo renginių šventimu: galite rinktis restoranus, viešbučius, pokylių sales, sodybas ar sugalvoti kažką unikalaus ir neįprasto. Visgi, daug kas priklauso ir nuo to, kokią progą ketinate paminėti bei koks yra jūsų numatytas šventės biudžetas.


Taip pat labai daug priklauso ir nuo to, kaip ketinate švęsti: ar jus domina šiek tiek oficialesnė aplinka, o gal norite praleisti laiką intymioje aplinkoje su jums artimiausiais šeimos nariais bei draugais? Nors ir oficialios šventės, tokios kaip išleistuvės ar verslo šventės, yra švenčiamos oficialiai, tačiau kaimo turizmas ir šventimas gamtos apsuptyje – išties populiarūs Lietuvoje taip pat. Sodyba vestuvėms, gimtadieniams ar jubiliejams – išties puikus būdas paminėti gražiausias gyvenimo akimirkas gamtos apsuptyje.


Kas svarbu organizuojant šventę?


Šventės planavimas – iš tiesų atsakingas darbas, todėl pradėti organizuoti rekomenduojama kiek įmanoma anksčiau. Bene svarbiausias ir pirmiausias darbas – nuspręsti dėl renginio datos bei vietos. Sodyba vestuvėms – geras sprendimas, jei ketinate švęsti vasarą, tačiau jeigu planuojate savo jubiliejų žiemos metu – tikriausiai patogiau švęsti išsinuomojant patalpas mieste, nes gamtos malonumais pasimėgauti nelabai išeis.


Žinoma, vasara – populiariausias metas švęsti svarbiausius renginius (išskyrus, žinoma, gimtadienius, todėl, kad jų datos nepasirinksi), todėl pradėjus planuoti gerokai vėliau galima susidurti su nemažai problemų ieškant laisvos vietos nuomai. Susitaikykite, jog šventės biudžetas bus gerokai didesnis, jei planuosite ją švęsti liepos ar rugpjūčio mėnesiais.


Kaimo turizmo paslaugos organizuojant šventę


Sodyba vestuvėms – turbūt geriausias sprendimas norint organizuoti kelių dienų šventę su nakvyne. Dažniausiai būtina atkreipti dėmesį į šiuos sodybos faktorius bei paslaugas:


1.      Patogus susisiekimas tam, kad kelionė iš metrikacijos skyriaus, bažnyčios neprailgtų;


2.      Apgyvendinimas su patogumais, patalyne ir pan.;


3.      Gražus sodybos gamtovaizdis – kaimo turizmo paslaugas renkamasi būtent dėl to, jog tikimasi būti kuo anksčiau gamtos bei mėgautis jos teikiamais malonumais;


4.      Erdvi šventės salė, kurioje būtų talpinami visi svečiai, šventės užsiėmimai bei šokių aikštelė;


5.      Galiausiai taip pat labai svarbu, jog sodyba teiktų ir maitinimo paslaugas – taip bus išvengta nesusipratimų pristatant maistą bei bus siūlomos ir serviravimo, aptarnavimo paslaugos, nereiks derinti ir ieškoti skirtingų šių paslaugų tiekėjų bei išvengsite daugybės streso.


Taigi, įsitikinus, kad sodyba siūlo visas šias paslaugas belieka tik pasirašyti sutartį bei nepamiršti aptarti ir nuostolių klausimo.