10 Lap
Vilniuje prasidėjo antroji „What's Next?“ diena

Vilniuje prasidėjo antroji „What's Next?“ diena

Šįryt, penktadienį, menų fabrike „Loftas“, prasidėjo antroji ateities tendencijų žemėlapiu tituluojamos konferencijos „What's Next?“ diena. Kūrybingiems, smalsiems, versliems ir inovacijų trokštantiems dalyviams paskutinioji šių metų konferencijos diena žada ne tik intriguojančius pranešimus ir diskusijas iš viso pasaulio, bet ir įtraukiančias kūrybines dirbtuves.


Penktadienį konferencijoje naujausias pasaulines verslo, inovacijų ir kūrybiškumo tendencijas pristatys dvylikos pranešimų programa. Lietuvos ir užsienio pranešėjai pasakos apie bendrą kūrybą ir unikalius kūrybiško darbo bei idėjų pritaikymo metodus. Su neįprastomis turinio strategijomis supažindins Sergey Tsypstyn iš Rusijos ir Alex Drozdovsky iš Nyderlandų. Berlynietis Winfried Hartlel bei lietuvis Tomas Grižas pasakos apie pasauliniu trendu tampantį gyvenimą bendruomenėse, o britė Michal Ben-David atskleis kūrybiško mąstymo technikas.


Šiandien „What's Next?“ konferencijoje dalyvių laukia net dvi diskusijos, kurių metu pranešimų ir praktinių sesijų dalyviai drauge gvildens problematiškiausius klausimus ir kūrybiškumo bei verslo perspektyvas ateityje.


Programoje – ir trys kūrybinės dirbtuvės. Jų metu konferencijos dalyviai turės ne tik klausytis patarimų, bet ir patys imtis veiksmų. „Kūrybinių dirbtuvių formatas įpareigoja, jog jų metų dalyviai ne tik klausosi, bet ir patys yra aktyvūs veiksmo dalyviai – tai padės ne tik sužinoti vertingų įžvalgų, bet ir praktiškai jas išbandžius konferencijos duris užverti su naujais įgūdžiais“, – pasakoja „What's Next?“ organizatorė Živilė Diawara. 


Penktadienio vakare konferenciją užbaigs vakarėlis reklamos ir kūrybiškumo mokykloje „The Atomic Garden“. Vakaraėlyje „What's Next?“ pabaigą su DJ Mamania ir „Kinder Straik“ švęs į konferenciją „Full Pass“ bilietus įsigiję dalyviai, taip pat pranešėjai, partneriai ir organizatoriai.


Kūrybingumo ir ateities tendencijų konferencija „What's Next?“, kurią pristato „LRT OPUS“, šiemet vyksta lapkričio 9-10 d., menų fabrike „Loftas“, Vilniuje.


Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt 


Nuotraukos autorius: Donatas Vataitas