Dezinfekcija, dezinfekcijos paslaugos, tarnybos

\ Rasta įmonių: 8
LINCHEMA, UAB

LINCHEMA, UAB

Specializuota įmonė, tiekianti pirmaujančių Europos mašinų gamintojų įrangą pieno ir maisto pramonei. Aukščiausios kokybės higienos priemonės maisto pramonei ir įmonių aptarnavimas. Įranga iš Prancūzijos mažosioms ar ūkių sūrinėms. Patirtis rinkoje, didelė instaliuotų įrengimų bazė bei patikimi partneriai – mūsų raktas į sėkmę. Linchema atstovauja, parduoda ir teikia servisą Baltijos šalyse Danijos įmonių Primodan ir Primoreels.
Galinės g. 1 , LT-14247 GALINĖS K., AVIŽIENIŲ SEN., VILNIAUS R.
DEZOMEDA, MB Dezinfekcija, dezinfekcijos priemonės - prekyba. Ligonių slaugos priemonės

DEZOMEDA, MB Dezinfekcija, dezinfekcijos priemonės - prekyba. Ligonių slaugos priemonės

Įmonės "DEZOMEDA" tiekiamos dezinfekcijos prekės - tai profesionalus ir ekonomiškas sprendimas higienos srityje: plauti - dezinfekuoti rankas, paruošti sterilizacijai daugkartinio naudojimo medicinos prietaisus, valyti ir dezinfekuoti paviršius, atlikti pacientų asmens higienos veiksmus, paruošti darbo - organizacinių sprendimų tvarką ir procedūras, supažindinti darbuotojus su cheminės dezinfekcijos ir higienos priežiūros priemonėmis bei pravesti rankų higienos mokymus.
Baltosios Vokės g. 62 , LT-14101 JUODŠILIAI, VILNIAUS R.
ISTERELA & CO, VŠĮ

ISTERELA & CO, VŠĮ

Privalomasis profilaktinis aplinkos kenksmingumo pašalinimas: dezinfekcija, dezinsekcija, deratizacija.
Naugarduko g. 72-5 , LT-03203 VILNIUS

Firminė parduotuvė sodininkams, MKDS UAB

UAB inovacinė firma MKDS pagrindinės įmonės veiklos kryptys: ekologiniams ūkiams skirti augalų apsaugos produktai, didmeninė prekyba augalų apsaugos priemonėmis bei chemikalais; didmeninė prekyba bakterijomis vandens ir nuotekų valymui; pramoninių nuotekų valymas mikroorganizmų pagalba; kenkėjų naikinimas, deratizacija, dezinsekcija, dezinfekcija. Nematodai kenkėjams naikinti, mikorizė, purškiamas sodo tepalas
Piliakalnio g. 68 , LT-15175 NEMENČINĖ

KENKĖJŲ KONTROLĖS TARNYBA, UAB

Totorių g. 15 , LT-01121 VILNIUS

PROFILAKTINĖ DEZINFEKCIJA, UAB

Dezinfekcija. Dezinsekcija. Deratizacija. Kurmių kontrolė. Paukščių kontrolė. Ventiliacijos ortakių valymas ir dezinfekcija
Aušros al. 53 , LT-76302 ŠIAULIAI

PROFUS BALTICS, UAB

Vandžiogalos g. 84D , LT-47479 KAUNAS

SVEIKATA IR HIGIENA, UAB

Organizuojame privalomuosius mokymo kursus: - Apie alkoholio ir narkotikų žalą vairuotojams, praradusiems teises. - Pirmosios pagalbos. - Higienos įgūdžių. Teikiame profesionalias dezinfekavimo, kenkėjų naikinimo ir prevencijos paslaugas, tiek gyventojams, tiek įmonėms.
Konstitucijos pr. 6 , LT-09308 VILNIUS