Stovyklos vaikams, suaugusiems

\ Rasta įmonių: 26
POILSIS IR MES, UAB "Stovyklos vaikams užsienyje, stovykla Anglijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, kelionės į Gruziją, kelionės moksleiviams, gupėms"

POILSIS IR MES, UAB "Stovyklos vaikams užsienyje, stovykla Anglijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, kelionės į Gruziją, kelionės moksleiviams, gupėms"

Kelionių organizatorius "Poilsis ir Mes" turintis 20 metų patirties kelionių organizavimo srityje. Kompanija specializuojasi pažintinių kelionių po visą pasaulį organizavime. Pateikiame įdomius ir dar lietuvių neatrastus maršrutus, bet taip pat operatyviai ir kokybiškai organizuojame standartines ir jau lietuvių pamėgtas keliones.
A.Goštauto g. 8-206 , LT-01106 VILNIUS
Vasaros stovyklų organizavimas

Vasaros stovyklų organizavimas

Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje yra puikios sąlygos dirbti ir mokytis. Čia gražūs turtingi kabinetai, erdvios aktų ir sporto salės, jaukus bendrabutis, viešbutis, biblioteka, kaimo turizmo sodyba, gera materialinė bazė. Čia galima turiningai praleisti laisvalaikį, veikia daug būrelių, įdomi popamokinė veikla
Ryto g. 19 , KAILINIAI
RIETAVO ŽIRGYNAS, VŠĮ "žirgynas, jodinėjimas žirgais, poniais, jojimo pamokos, važiavimas karieta, žirgų priežiūros priemonės, pramogos vaikams"

RIETAVO ŽIRGYNAS, VŠĮ "žirgynas, jodinėjimas žirgais, poniais, jojimo pamokos, važiavimas karieta, žirgų priežiūros priemonės, pramogos vaikams"

Užmiesčio gamtoje, didelėje, uždaroje teritorijoje, kartu su ramiais žirgais praleiskite laisvalaikį Rietavo žirgyne, kuriame taip pat yra modernūs sporto aikštynai ir naujai įrengtos patalpos jūsų šventei. Dauguma žirgyno lankytojų nėra nė karto joję ar išvis pirmą kartą susiduria su žirgu, todėl yra įsigyti ramūs ir geranoriški žirgai, su kuriais žmonės jaučiasi saugiai ir patikimai. Rietavo žirgyne, visiems, mėgstantiems aktyvų poilsį, galima pajodinėti, pasivažinėti, keliauti su žirgais
Klaipėdos g. 29 , LT-90319 VATUŠIAI
ŽEMSUODOS KAIMELIS, poilsio ir pramogų kompleksas, UAB ŽEMSODIS ( kelio Plungė - Vėžaičiai 7 kilometre, Minijos ichtiologiniame draustinyje )

ŽEMSUODOS KAIMELIS, poilsio ir pramogų kompleksas, UAB ŽEMSODIS ( kelio Plungė - Vėžaičiai 7 kilometre, Minijos ichtiologiniame draustinyje )

Kelionė baidare - nuostabus poilsis gamtoje su šeima ar draugais. Vandens kelionės gražiausiomis Klaipėdos krašto, Žemaitijos ir visos Lietuvos upėmis bei ežerais. Baidarių, kanojų, plaustų nuoma - pačios palankiausios sąlygos. Jūsų paslaugoms - tik moderniausios, naujos, minkštomis reguliuojamomis sėdynėmis anglų gamybos baidarės Vista ir Carolina bei čekų gamybos kanojos Samba. Ekstremalams - nusileidimai tikra kalnų upe Žvelsa tikrais kalnų upių kajakais
LT-90103 MARDOSAI

ŽILVITIS, moksleivių poilsiavietė, VšĮ "Vaikų stovykla, poilsiavietė prie jūros, moksleivių poilsis"

Moksleivių poilsiavietė "Žilvitis" yra Pajūrio regioninio parko teritorijoje, Karklės kaime, tarp Klaipėdos ir Palangos miestų. Poilsiautojai atvyksta iš visos šalies. "Žilvitį" yra pamėgę ir užsieniečiai: belgai, vengrai, vokiečiai, rusai, latviai
LT-92282 KARKLĖ

ADOLEX, MB

J.Vienožinskio g. 6 , LT-48487 KAUNAS

AMERICAN ENGLISH SCHOOL, VšĮ

Naugarduko g. 4 , LT-01309 VILNIUS
Filialai

BOOGIE DANCE, šokių studija

Žirmūnų g. 1 , LT-09229 VILNIUS

ČEMPIONŲ STOVYKLA, VŠĮ

Kovo 11-osios g. 29 , LT-27111 GRIGIŠKĖS, VILNIUS

EKSTREMALUS SPORTAS, VŠĮ

Justiniškių g. 28 , LT-05242 VILNIUS

i - 17, jaunimo laisvalaikio klubas, VšĮ LAISVALAIKIO KLUBAS

S.Žukausko g. 17 , LT-08234 VILNIUS

IDĖJOS GRUPĖ, UAB

Organizuojame ir vykdome stovyklas vaikams, jaunimui, suaugusiems, šeimoms ir lietuvių išeivių vaikams.
K.Vanagėlio g. 7 -25 , LT-02102 VILNIUS

JAUNIMAS VAIKAMS, švietimo ir kultūros centras, VšĮ

Vaikų švietimo ir kultūrinio bendradarbiavimo stovykla "LIETUVOS ATGAJA" šauniausia vaikų stovykla Lietuvoje! Stovyklos rengėjas - Labdaros fondas "Vienybė"
Antakalnio g. 84A , LT-10204 VILNIUS

Kurtuvėnų regioninio parko direkcija

Parko g. 2 , LT-80223 KURTUVĖNAI
Filialai

LINGUE ROMANZE, VŠĮ

Algirdo g. 19 , LT-03219 VILNIUS

MAŽASIS GENIJUS, UAB

Kalvarijų g. 125 , 11 korp. , LT-08221 VILNIUS

MAŽYLIŲ AKADEMIJA

Vasario 16-osios g. 4 , LT-44250 KAUNAS

PERKŪNO ŽIRGAI, žirgininkystės klubas

Žirgininkystės klubas įsikūręs Neries regioninio parko pašonėje, Būdos kaime šalia Trakų miesto. Siūlo jojimo paslaugas vaizdingose Trakų apylinkėse. Trumpos išvykos ar žygiai žirgais su nakvyne, pirtimi, vakariene ir pusryčiais, atostogos su žirgais vaikams ir šeimoms, pasivažinėjimas karietomis, vežimaičiais bei rogėmis, ekskursijos ir jojimo pamokos - tai toli gražu ne visas sąrašas aktyvių užsiėmimų, kuriuos siūlo "Perkūno žirgai".
LT-21102 BŪDA

ŠERMUKŠNIUKAS, VŠĮ

Šermukšnių g. 31A , LT-35113 PANEVĖŽYS

TOBULĖJIMAS, VšĮ

J.Basanavičiaus g. 9 -5 , LT-81156 KURŠĖNAI

VAIKYSTĖS ŠILELIS, VšĮ vaikų poilsio stovykla

LT-38441 LINKĖ

VELO 2 VELO, VŠĮ

Valstiečių g. 1 , LT-92206 KLAIPĖDA

VĖTRUNGĖS POILSIAVIETĖ, VšĮ

Ant Kuršių marių kranto nuostabioje ramioje vietoje įsikūrusi poilsiavietė priima mokyklinio amžiaus vaikus. Apgyvendinimas nameliuose, maitinimas, patogumai
LT-99358 KINTAI

Viešoji įstaiga "Gyvenimo sala"

Visagino g. 16 -4 , LT-31117 VISAGINAS