Telefonas:   +370 657 55120

Įmonės duomenys

 • Adresas
  Kaunakiemio g. 5, KAUNAS
 • Pašto kodas
  LT-44351
 • Kontaktinis asmuo
  Lorensas Giedraitis, Direktorius
 • Telefonas
  +370 657 55120
 • Tinklalapis
 • El. paštas
 • Įmonės kodas
  302521898
 • PVM kodas
  100006526415
 • Sodros kodas
  2059334

Darbo laikas

 • Pr. 8:00-17:00
 • An. 8:00-17:00
 • Tr. 8:00-17:00
 • Kt. 8:00-17:00
 • Pn. 8:00-17:00
 • Št. Nedirba
 • Sk. Nedirba
Įvertinimas (14)
14 5 5

Betono produktai, UAB

UAB Betono produktai – tai įmonė gaminanti architektūrinius betono gaminius: betoninius laiptus, pakopas, palanges, vazonus, gėlines, židinius, meno kūrinius, taip pat įgyvendinti ir įvairius nestandartinius užsakymus. Įmonė gamina ilgaamžius, estetiškus, pasižyminčius dideliu tvirtumu bei atsparumu dėvėjimuisi gaminius. Gaminiai atsparūs drėgmei, nepelijantys ir nebrinkstantys, pasižymintys antibakterinėmis savybėmis, plačiai taikomi namų ar darbo, interjero ir eksterjero aplinkai.

Veiklos apibūdinimas

Šlifuotas, poliruotas ir su įvairiais pigmentais bei užpildais išlietas architektūrinis betonas gali nuostabiai pakeisti įvairius akmens paviršius. Betonas yra liejama medžiaga, todėl galime atkartoti paviršius ir realizuoti nestandartinę viziją.
Betonas pasaulyje jau seniai pelnė pripažinimą, kaip apdailai tinkanti medžiaga. Tad įmonė siūlo rinktis betoną – interjere ar eksterjere, namuose ar ofise – tai laiko išbandyta praktika.
Betono gaminiai: betono laiptai, pakopos, betoninės palangės, gėlinės, betoniniai vazonai, židiniai, meno kūriniai, betoniniai stulpeliai, betoniniai kelio atitvarai. Gamyba pagal užsakymus.

Betoniniai lauko vazonai eglutėms AKCIJA 100 Eur !

Betoniniai lauko vazonai - puikiai tinka kalėdinėms eglutėms sodinti ir laikinam papuošimui. Vazonų svoris apie 60-70kg. Puikiai tinka lauko sąlygoms, nebijo šalčio ir stipraus vėjo. Idealiai tinka įmonėms, organizacijoms, privatiems kiemams, laiptinėms papuošti kalėdiniam laikotarpiui. Betoniniai vazonai gali būti dažomi pagal kliento pageidavimus. Gamyba ir atsiėmimas Kaune, tačiau siunčiame ir į kitus miestus. Akcija galioja tik vazonams 40*40*h50 arba apvaliem, diametro 60*h40. Akcija galioja iki 2021 gruodžio 15d.

https://www.dekobetonas.lt/lt/akcijos

Raktažodžiai

Betono gaminiai, gaminiai iš betono, betono laiptai, betono pakopos, betoninės palangės, gėlinės, betoniniai vazonai, betoniniai židiniai, betoniniai meno kūriniai, betoniniai interjero sprendimai, interjeras, nestandartiniai betono gaminiai, betoniniai laiptai, betoninės pakopos, laiptai iš betono, laiptų pakopos iš betono, betoninės laiptasijų konstrukcijos, betoninės plonasienės pakopos, betono plonasienės pakopos, betoniniai antpakopiai, pakopos iš betono, spalvotos betono palangės, betono vidaus palangės, betono lauko palangės, palangės iš betono, lengvi betoniniai vazonai, vazonai iš betono, betono vazonai, apželdinimo paslaugos, projektavimo paslaugos, architektūriniai vazonai, vazonai laukui, lauko vazonai iš betono, sunkūs vazonai, lengvi vazonai, ilgaamžiai vazonai, spalvoti betoniniai vazonai, spalvoti vazonai, architektūrinis betonas, židinių apdailos, betoninės židinių apdailos, apdailos iš betono židiniams, natūralus betonas, natūralūs betono gaminiai, sutankintas betonas, sutankinto betono gaminiai, liejamo betono gaminiai, liejamo betono vazonai, liejamos betoninės palangės, betoniniai stovai, stovai iš betono, betoninės iškabos, iškabos iš betono, betoninės pertvaros, pertvaros iš betono, betoninis stendas, stendas iš betono, iškaba iš betono, betoninė reklamos iškaba, betoninis stalviršis, betoniniai gaminiai, betono dekoracijos, meno kūriniai iš betono, betoninės sienos, siena iš betono, lietos grindys iš betono, betoniai baldai, baldai iš betono, betoniniai virtuvės baldai, betoniai svetainės baldai, kėdės iš betono, darbai iš betono, užsakymai iš betono, projektavimas iš betono, architektūra iš betono, betoniniai baro baldai, betoninių baldų gamyba, betoniniai kavinių baldai, betono darbai, betono dirbiniai, betoniniai dirbiniai, dirbiniai iš betono, betono vazos, vazos iš betono, baldų gamyba iš betono, betono gaminių eksportas, didmeninė prekyba betono gaminiais, betoninių gaminių prekyba, betono gaminiai Kaune, betono gaminiai Lietuvoje, betono gaminiai Vilniuje, prekyba betono gaminiais, betoninės gėlinės, gėlinės iš betono, betono apdaila, apdaila iš betono, betoniniai stulpeliai, betoniniai kelio atitvarai, vazonai kaledinems eglutems, vazonai eglutėms, betoniniai vazonai eglutėms

Siųsti žinutę