30 Spa
KOKIAS PASLAUGAS GALI SUTEIKTI GERI RENGINIŲ PARTNERIAI?

KOKIAS PASLAUGAS GALI SUTEIKTI GERI RENGINIŲ PARTNERIAI?

Lietuvoje veikia šauni internetinė įmonė „Renginio partneris“, kuri savo klientams padeda organizuoti ir aprūpinti įvairaus dydžio visuomeninius renginius, darboviečių pobūvius, asmeninio pobūdžio šventes. Renginiams reikalingas priemones galima už prieinamą kainą įsigyti arba išsinuomoti.


Kokias priemones savo klientams gal pasiūlyti jų renginių partneriai?


Renginiais besirūpinanti įmonė savo klientams gali pasiūlyti labai daug tam tikslui reikalingų priemonių. Tarp jų – specialios paskirties palapinės, prekybiniai paviljonai, transportavimo vežimėliai, sandėliavimo lentynos ir stelažai, lauko skėčiai, sulankstomi baldai, banketiniai baldai, sėdmaišiai, staltiesės, servetėlės, įvairių rūšių šildytuvai, biožidiniai, garso ir šviesų įranga, sceninės pakylos, arkinės scenos, lauko erdvių apšvietimo lempučių girliandos ir daugelis kitų renginiuose praverčiančių dalykų.


Ką galima išsinuomoti iš renginių partneryste užsiimančios įmonės?


Su renginių organizatoriais partneriaujanti įmonė jiems mielai išnuomoja daugybę įvairaus panaudojimo reikmenų. Galima išsinuomoti kelių skirtingų rūšių paviljonus, kėdes. Be jų taip pat galima išsinuomoti labai patogius ilsėtis, įvairių spalvų sėdmaišius. Pastarieji puikiai tinka lauko terasose arba išvykų į gamtą metu. Jei namuose keliate vestuves ir ketinate į jas sukviesti nemažą būrį svečių, tada jums labai pravers nepriekaištingai atrodantys įvairiausių formų stalai.


Kartu su jais galima išsinuomoti ir staltieses. Išsinuomoti taip pat galima net grindis laikinoms lauko terasoms įrengti. Jas galima rinktis arba plastikines, arba iš maumedžio, kuris kaip ir plastikas visiškai nepraleidžia drėgmės. Plastikinę dangą taip pat galima naudoti ne tik lauko terasose, prekybiniuose paviljonuose, bet ir atvirose erdvėse klojant laikino naudojimo takelius.


Kaip galima atsiskaityti už prekes, kaip jos pasiekia klientą ir kokios trukmės garantijos joms suteikiamos?


Už prekes su parduotuve galima atsiskaityti internetu, galima atsiskaityti grynais, atvykus į fizinę parduotuvę arba tada, kai prekės pristatomos pirkėjui į namus. Pastarasis atsiskaitymo būdas įmanomas tada, jei pirkėjas to paprašo pateikdamas internetu išankstinį užsakymą.


Prekes galima ir pačiam pasiimti iš sandėlio, tik apie tai irgi turi būti pranešta iš anksto internetinio prekių užsakymo metu arba paskambinus internetinės parduotuvės kontaktuose nurodytais telefonų numeriais. O visoms parduodamoms prekėms yra suteikiama ne trumpesnė kaip 24 mėnesių garantija.