20 Rugp
Kontrolinės TYVEK renginių juostelės / apyrankės

Kontrolinės TYVEK renginių juostelės / apyrankės

Kas tai yra Tyvek?


panašus į popierių, bet ne popierius, panašus į audinio medžiagą, bet ne audinys, išskirtinio vaizdo ir pojūčio, lengvas, lankstus, tuo pačiu metu atsparus vandeniui ir kvėpuojantis, praleidžiantis orą, itin tvirtas ir 100% perdirbamas, kas tai? Taip, Jūs esate visiškai teisūs, tai yra vis garsėjanti ir populerėjanti Tyvek medžiaga pagaminta iš polietileno pluošto siūlelių, kurie yra stipresni už popierių, bei ekonomiškesni ir universalesni, nei audiniai. Šiandien Tyvek yra naudojame labai plačiame segmente, pradedant statybomis, baigiant medicina. Iš Tyvek medžiagos gaminami įvairūs maišeliai, krepšiai, drabužiai, dėklai, pastatų apšildinimo medžiagos, įrankiai, avalynė, kancialerinės prekės bei dar daug kitų produktų.Kas yra Tyvek kontrolinės juostelės?


Pasinaudojant Tyvek medžiagos struktūra, lankstumu ir funkcionalumu sukūrėme įvairių spalvų, formų juosteles. Juostelės yra sukarpytos lapeliais po 10 vienetų. Ant kiekvienos juostelės galo yra gamybinės partijos serijos numeracija, tad kiekviena juostelė turi savo individualų numerį. Juostelės galas yra specialiai pateptas stipriais klijais, kurie neatlimpa nei po vandeniu, nei kaitinant. Uždėjus tokią juostelę žmogui ant riešo, ji nevaržomai leidžia laisvai judėti, nedirgina odos ir nealergizuoja.Kam yra naudojamos Tyvek kontrolinės juostelės?


Pavadinimas greitai išduoda jog Tyvek kontrolinės juostelės naudojamos kontrolei, dalyvių srautų valdymui renginių metu, tai paprastas ir ekonomiškas sprendimas, leidžiantis atpažinti lankytojus ir valdyti minią dideliuose renginiuose ar festivaliuose… Tačiau juostelės netik kontrolei, šio produkto panaudojimas yra daug platesnis, nei mes manėme. Panaudojant juostelių spalvų gamą galima suskirstyti sportinėse varžybose komandas, naudoti produktų ženklinimui, bilietavimas įėjimo į renginį, koncertą, mugę ar karnavalą metu, suskirstyti VIP narius, amžiaus cenzą, zonas ir teritorijas, ryškios spalvos padeda mokytojams lengviau suvaldyti išdykusius mokinius ekskursijų metu, ar pasiklydusiam vaikui prisišaukti pagalbos, kai ant jo riešo yra uždėta švytinti TYVEK apyrankė, su mokytojos numeriu. Tyvek apyrankes sega į kaikuriuos rūbus, siekiant sustabdyti panaudotų rūbų gražinimą atgal į parduotuvę. Kontrolinės juostelės, tai puikus produktas su labai plačiu panaudojimu, orientuotas į aplinkos apsaugą ir gyvenimo būdą.Kuo skiriasi Tyvek kontrolinės apyrankės nuo kitų apyrankių?


Jau senų senovėje mūsų gentainiai gamino apyrankes ir jomis puošėsi, žinoma, pirmykštės apyrankės toli gražu nepanašios į šiuolaikines apyrankes, bei jų paskirtis taip pat neatspindi šių dienų mados tendencijų. Apyrankė dažniausiai suvokiama sąvoka, kaip papuošalas, vėrinys ar talismanas, mūvimas ant rankos.
Vienos iš populiariausių šių dienų apyrankių yra silikoninės apyrankės, pagal GOOGLE paieškos rezultatus jos užima pirmąja vietą visame pasaulyje tarp kitų apyrankių. Jos yra labai patvarios, pagamintos iš silikono, ant jų galima išspausti arba įspausti bet kokį užrašą, uždėti logotipą. Tokią apyrankę galima mūvėti kiekvieną dieną, dovanoti draugui ar draugei, užsidėti vakarėlio metu, nešioti laisvalaikiu bei darbo metu. Remiantis psichologų tyrimais, apyrankės jas mūvinčiam suteikia pasitikėjimo, grožio ir solidarumo. Silikoninė (guminė) apyrankė, priešingai nei Tyvek, nėra labai draugiška aplinkai ir gamtai, jos nėra perdirbamos ir utilizuojamos. Silikoninių apyrankių kaina sąlyginai yra nemaža, lyginant su Tyvek apyrankėmis.
Mažiausiai populiarios, bet taip pat mėgstamos, iš vinilo plastiko pagamintos vinilinės juostelės, su plastikiniais užsegimais. Jos naudojamos dažniausiai baseinuose, ar daugiadieniuose renginiuose. Lyginant su Tyvek apyrankėmis, jos yra sunkesnės, sunkiau išlaisvinamas riešas, jei norima nusiimti apyrankę, atsparios tempimui, bei labai sunkiai plyšta. Tai nėra ekonominis variantas, ir tie, kas nepasitiki Tyvek juostelių patvarumu, renkasi brangesnį vinilinių juostelių asortimentą.
Festivalių juostelės, dar kitaip vadinamos medžiaginėmis, austos, arba sublimacinės juostelės, apjuosiamos aplink riešą ir užsegamos specialiu užsegimu.  Rimti renginiai investuoja į renginį atsakingai, medžiaginės renginių juostelės naudojamos dėl itin didėlės renginio kontrolės, praktiškai neįmanoma suklastoti medžiaginės juostelės, kadangi tyvek apyrankės savo populiarumu ir plačiu panaudojimu surandamos pas daug platintojų, medžiaginės apyrankės gaminamos pagal specialų užsakymą, todėl jokie diletantai niekur kitur jų neįsigys.