19 Spa
Ar patalynės komplektas – labai rizikinga dovana?

Ar patalynės komplektas – labai rizikinga dovana?

Ar patalynės komplektas – labai rizikinga dovana?


Kartais yra vengiama dovanoti patalynę, nes paprasčiausiai manoma, kad nepavyks parinkti tinkamų patalynės matmenų, padovanotas komplektas nederės prie miegamojo interjero, ir t.t. Vis dėlto, patalynė tikrai nėra tokia rizikinga dovana, kaip kartais yra manoma: paprasčiausiai renkant tokią dovaną vertėtų atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų, ir tai tikrai neleis suklysti.


Išsiaiškinkite, kokie turėtų būti patalynės matmenys


Patalynės matmenys yra pirmas dalykas, į kurį turėtų krypti jūsų dėmesys renkant tokią dovaną. Dvigulės patalynės komplektai  gali būti kelių skirtingų matmenų, tad tuomet, jei dvejojate, koks pasirinkimas bus pats tinkamiausias, paprasčiausiai galite kreiptis į dovanos gavėjo partnerį ir pasiklausti, kokių matmenų yra jų patalynė. Jei neturite galimybės pasiklausti apie patalynės užvalkalų matmenis, galite įteikti dovanų kuponą: tokiu atveju solenizantas galės pats išsirinkti tinkamiausią patalynę.


Ar patalynė derės prie miegamojo interjero?


Patalynė gana dažnai yra derinama prie miegamojo interjero, todėl renkantis šią produkciją svarbu atsižvelgti ir į tai, ar patalynės spalva derės prie kitų šios patalpos akcentų. Vis dėlto, neutralių atspalvių patalynė (pavyzdžiui, balta, sidabro spalvos, ir t.t.) puikiai derės praktiškai prie bet kokių interjero spalvų. Jei jums yra tekę lankytis dovanos gavėjo namuose, galite atsižvelgti į interjere vyraujančias spalvas, ir pagal tai parinkti tinkamą patalynės spalvą.