19 Spa
Kaip nustatyti, ar šunims skirtas pašaras yra tikrai kokybiškas?

Kaip nustatyti, ar šunims skirtas pašaras yra tikrai kokybiškas?

Kaip nustatyti, ar šunims skirtas pašaras yra tikrai kokybiškas?


Šiandien rinkoje galime rasti tikrai platų šunims skirto pašaro pasirinkimą, tad nieko keisto, jog dažnai keliamas klausimas, kaip išsirinkti patį tinkamiausią. Jei paklaustumėte, koks šunims skirtas pašaras yra pats geriausias, atsakymas būtų labai paprastas: toks, kuris labiausiai tinka jūsų augintiniui. Vis dėlto, pasirinkti tinkamiausią šunims skirtą maistą bus galima kur kas paprasčiau, jei vadovausitės keliais svarbiais kriterijais.


5 ženklai, kurie parodo, kad šunims skirtas pašaras yra kokybiškas


●       Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ir skonio stipriklių;


●       Pagrindinė pašaro sudedamoji dalis yra gyvūninės kilmės produktai, tokie kaip žuvis, jautiena, vabzdžių baltymai, ėriena, ir t.t. (reikėtų vengti tokio pašaro, kurio pagrindinė sudedamoji dalis yra šalutiniai mėsos produktai). Atminkite: ta sudedamoji dalis, kurios pašare yra daugiausia, visada minima pirmoji;


●       Pašaro sudėtyje nėra menkaverčių užpildų, tokių kaip kviečiai, kukurūzai, soja, ir t.t.;


●       Rekomenduojama dienos norma: turbūt nustebsite, tačiau kokybiško visaverčio pašaro dienos norma yra gerokai mažesnė nei ekonominės klasės pašaro. Taip yra dėl to, kad kokybiškas pašaras yra gerokai maistingesnis;


●       Kokybiško pašaro kaina  nėra labai  maža. Žinoma, jei norite sutaupyti, kokybiškas maistas šunims internetu gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, nes čia to paties pašaro kainos įprastai yra mažesnės nei fizinėse pardavimo vietose.


Jei atsižvelgsite į šiuos pagrindinius kriterijus, tikėtina, kad išrinkti patį tinkamiausią  pašarą galėsite gerokai paprasčiau.