19 Gruo
Kelionė į Karlshamną

Kelionė į Karlshamną

Norite pažinti nepaprastą Skandinavijos šalį Švediją? Ieškote patogaus būdo kaip ten nukeliauti? Pasinaudokite „DFDS“ keltų įmonės teikiamomis paslaugomis. Patogi kelionė į Karlshamną keltu iš Klaipėdos – tai gali tapti Jūsų svajonių maršrutu. Išvysti uolėtas pietų Švedijos pakrantes ir jaukius miestelius norėtų bene kiekvienas. Metas keliauti bei įgyvendinti svajones, nes sąlygos tam palankios.


Keltų linija Klaipėda-Karlshamnas


Kelionė į Karlshamną „DFDS“ keltais "Optima Seaways", "Patria Seaways" ir "Athena Seaways" trunka apie 12 valandų. Išvykti galite iš centrinio Klaipėdos terminalo kiekvienos dienos vakarą. Patogiai išsimiegoję jaukiose kelto kajutėse kitos dienos rytą jau atvyksite į Karlshamną, todėl kelionė neužtruks. Keleivių registracija prasideda likus 3 valandoms ir pasibaigia likus 1,5 valandos iki kelto išvykimo.


Kelionės metu galėsite apsilankyti jaukiuose keltuose esančiuose baruose, restoranuose, skaniai pavalgyti ir nusipirkti suvenyrų bei kitų įvairių prekių parduotuvėse. Kelionė keltu nebūtų patogi be nakvynės. Siūlomas platus kajučių asortimentas: liuksai, šeimyninės, dvivietės, keturvietės kajutės. Įsigydami vietas keturvietėse ar šeimyninėse kajutėse, gaunate įvairių nuolaidų.


Ką galima pamatyti Karlshamne?


Atvykę keltu išsilaipinsite antrame pagal dydį Blekingės provincijos mieste Karlshamne. Tai nedidelis, jaukus miestelis, nuo seno traukiantis turistus dėl lašišų žvejybos netoliese esančioje Morrum upėje. Ant šios upės krantų įsikūrę unikalūs lašišų namai – tai tikras rojus žvejams.


Karlshamną verta pamatyti gamtos mylėtojams. Vos už 15 km į rytus rasite nuostabų Eriksberg Safari parką. Važiuodami išsinuomotu džipu ar savo automobiliu galėsite stebėti 10 km2 plote verdantį laukinį gyvūnijos gyvenimą.


Dar viena vieta, kurią aplankius Jūsų kelionė bus dar įdomesnė – tai už 33 km nuo Karlshamno esantis Ronneby Brunnspark parkas. Idiliškoje gamtos oazėje japoniška dvasia dvelkiančiame ir pagal Dzen budizmo tradicijas įrengtame rožių sode galės atsigauti kiekvienas.


Artimiausi lankytini pietų Švedijos miestai


Karlskrona. Tai didžiausias Blekinės provincijos miestas, dar kitaip vadinamas Šiaurės Venecija, kadangi yra įsikūręs jūros pakrantėje ant 33 salų. Miesto panorama išties įspūdinga. Karslkrona – tai taip pat saulėčiausia vieta visoje pietinėje Švedijos pakrantėje. Miestas mena seną istoriją, tačiau yra nedidelis. Čia dominuoja išskirtinė baroko architektūra, daug muziejų, bažnyčių.


Kristianstadas. Apsilankę į vakarus esančiame viename iš Skonės provincijos miestų Kristianstade išvysite išlikusią senovinę gynybinę pilį. Nuo senojo vandentiekio bokšto galėsite išvysti visą didingą miesto panoramą su daug gotikinių bei barokinių bažnyčių.


Keliauti „DFDS“ keltais paprasta ir patogu. Išvyskite Karlshamną bei jo apylinkes. Mėgaukitės kelione, patirkite nepaprastų įspūdžių. Mūsų keltų linijos atvers Jums naujus, dar nematytus kraštus.


Keltų linija Klaipėda Karlshamnas - „Krantas Travel“ agentūros paslauga.