12 Rugp
Kuo skiriasi kartoninės pakavimo dėžės nuo gofrokartoninių?

Kuo skiriasi kartoninės pakavimo dėžės nuo gofrokartoninių?

Kuo skiriasi kartoninės pakavimo dėžės nuo gofrokartoninių?

Kartonas ar gofrokartonas, kurį rinktis? Jeigu norite kokybės ir patikimumo, tai žinoma, jog pastarąjį. Kodėl? Būtent toliau skaitydami šį straipsnį ir sužinosite, kodėl pakavimo dėžės iš gofrokartono yra kur kas patvaresnės, nei paprastos. Jūs taip pat galėsite iš arčiau susipažinti su skirtingais pakavimo sprendimais ir išsirinkti labiausiai tinkamas gofruoto kartono dėžes iš itin plataus toliau pristatomo gaminių asortimento.

Gofruoto kartono privalumai

Gofruotas kartonas yra kur kas daugiau, nei įprastas. Tarp dviejų kartono lakštų įterptas gofro sluoksnis, arba bangelės, suteikia dėžėms dar daugiau elastingumo. Paprastos kartono dėžės šio sluoksnio neturi. Su gofrokartonu dėžės ir dėžutės tampa atsparesnės mechaniniams pažeidimams, įbrėžimams, todėl viduje gabenami daiktai išlieka saugūs. 

Gofrokartonas taip pat yra atsparus drėgmei ir draugiškas aplinkai, nes gaminamas iš atsinaujinančių resursų, dažymui nenaudojamos gamtai kenksmingos medžiagos.

Skirtingi gofruoto kartono tipai

Prekyboje rasite labai daug skirtingų gofruoto kartono tipų. Nuo tipo ir priklauso apsaugos lygis, kaip ir tai, kokiems gabenimo poreikiams bus taikomos pakuotės. Pakavimo dėžės iš gofrokartono gali būti dvisluoksnės, trisluoksnės, penkiasluoksnės. 

Trumpai peržvelkime dažniausiai pasitaikančius, standartinius gofruotų dėžių storio tipus:  • mikro gofruotas kartonas. Tai pats ploniausias sluoksnis, susidedantis vos iš 1,2–1,8mm storio. Tinka mažų ir smulkių daiktų pakavimui. Dažniausiai tai mažos dėžutės, kurios gali būti naudojamos ir įvairioms dovanėlėms pakuoti;

  • trisluoksnis gofruotas kartonas. Iki 3,2mm storio, dažnas pasirinkimas konditerijos reikmenų pakavimui, taip pat kitiems, neypatingai sunkiems ir dideliems daiktams;

  • pastorintas trisluoksnis gofruotas kartonas. Dar storesnis ir patvaresnis, apie 4,5mm storio kartonas, idealiai tinkantis didesniems siuntiniams, įvairiems svorio turintiems daiktams, kuriems yra reikalinga nepriekaištinga apsauga;

  • penkiasluoksnis gofruotas kartonas. Tobulas sprendimas ilgalaikiam transportavimui ir didelių bei sunkių daiktų pakavimui. Storis apie 7mm.


Gofruoto kartono formos ir pakavimo sprendimai

Pakavimo dėžės iš gofrokartono gali būti labai įvairių formų ir pritaikytos specifinėms reikmėms. Pirkėjų dėmesiui pristatomos picų ir konditerijos reikmenų dėžutės, specialios dėžės buteliams, atviro tipo kartoninės dėžės ir dėžutės, gofrokartono lakštai, net gofroplastiko gaminiai. Pasirinkimų gali būti labai įvairių ir atitinkančių pačius įvairiausius poreikius.

Susisiekite su specialistais, kurie padės greitai ir lengvai išsirinkti tinkamas gofruoto kartono rūšis bei papasakos apie savo gaminius daugiau. Papasakokite apie tai, kokiems poreikiams Jums reikalinga gofrokartono pakuotė ir bus pasiūlyti geriausi sprendimai arba pasirūpinta individualia pakuočių gamyba. Pirkdami internetu rasite daug įvairių naudingų pasiūlymų ir geros kainos garantijų, todėl nepraleiskite puikios galimybės įsigyti pigiau.

Itin tvirtos ir kokybiškos pakavimo dėžės iš gofrokartono pagal visus Jūsų poreikius! Įsigykite iš profesionalių gofruoto kartono meistrų visuomet geromis kainomis.