19 Spa
Limfodrenažinio masažo aparatas: ar tikrai tai prabangus pirkinys?

Limfodrenažinio masažo aparatas: ar tikrai tai prabangus pirkinys?

Limfodrenažinio masažo aparatas: ar tikrai tai prabangus pirkinys?


Apie limfodrenažinio masažo naudą, greičiausiai, daugelis yra girdėję, ypač moterys, mat šis masažas labai veiksmingas kovoje su celiulitu, taip pat jis gali padėti dailinti linijas, atsikratyti skausmo, tinimo, kojų maudimo ir kt. Šio masažo naudų spektras labai platus, tad jo populiarumas nestebina. Vis daugiau žmonių susigundo limfodrenažinį aparatą įsigyti naudojimui namuose.

Kiek kainuoja limfodrenažinis aparatas?

Geriausią rezultatą limfodrenažinis masažas duoda tada, kai atliekamos ne pavienės procedūros, tačiau jų kursas. Tad turėdami tokį aparatą namuose galėsite masažu mėgautis po darbo, vakarais ar bet kada jums patogiausiu metu. Taip susiplanuoti procedūrų kursą daug paprasčiau, o ir aparatai tikrai nėra labai brangūs. Žinoma, viskas priklauso nuo funkcionalumo, tačiau puikų aparatą galite įsigyti vos nuo 200–300 eurų.

Kas geriau: aparatas namuose ar procedūra pas specialistus?

Finansiniu požiūriu įsigyti aparatą yra kur kas naudingiau. Vieno limfodrenažinio masažo kaina yra maždaug nuo 25 eurų. Vieną kursą sudaro apie 10 procedūrų ar net kiek daugiau. Jos atliekamos 2–3 kartus per savaitę. Tad jei pirksite pigesnį aparatą, jau po vieno masažų kurso jis bus beveik atsipirkęs. O kur dar sutaupytas laikas, kai nereikės važiuoti į procedūras, o jas galėsite atlikti tiesiog patogiai įsitaisę ant sofos namuose.