19 Gruo
Mini rekuperatoriai – minimalios elektros sąnaudos

Mini rekuperatoriai – minimalios elektros sąnaudos

Kokybiškos ir inovatyvios šildymo sistemos technologijos padeda sutaupyti kur kas daugiau elektros sąnaudų negu galėtų atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Dar vienas didelis privalumas, kuriuo pasižymi ši technologija – ji pridės Jūsų namams daugiau komforto bei jaukumo. Mini rekuperatoriai – tai maži ir kompaktiški prietaisai, atliekantys šilumos grąžinimo funkciją t. y. rekuperaciją. Šiuos prietaisus itin tinka įrengti patalpose, kuriose trūksta šildymo ir kurios yra sandarios bei nedidelės. Rekuperatoriai atlieka dvi pagrindines funkcijas, dėl kurių yra taip mėgiami daugelio pirkėjų – kokybiškai vėdina patalpas bei sumažina elektros sąnaudas iki minimumo.


Kaip funkcionuoja mini rekuperatorių sistemos?


Šių inovatyvių ir ekonomiškų prietaisų veikimo sistema iš tiesų labai paprasta – iš lauko ateinantis oras sušildomas išeinančiu iš patalpos oru. Panagrinėkime, kaip tai vyksta. Iš patalpų išeinantis oras patenka į rekuperatoriaus šilumokaitį ir jame sulaikoma oro šiluma. Nekokybiškas patalpos oras išeina į lauką, o iš lauko ateinantis švarus oras sušildomas šilumokaityje likusia patalpos oro šiluma. Taip vienu metu vyksta tiek šildymo, tiek vėdinimo funkcijos, ne tik grąžinama šiluma, bet taip pat senas oras pakeičiamas nauju.


Rekuperatoriuose oras nufiltruojamas ir nusausinamas, palaikomas optimalus drėgmės lygis, panaikinami mikrobai bei patalpoje sklandantys alergenai.


Išsirinkite kokybišką rekuperatorių


Prieš pirkdami įsitikinkite, kad prietaisas kokybiškas ir pajėgia grąžinti pakankamai didelį šilumos kiekį. UAB „Daikra“ padės Jums priimti geriausius sprendimus bei pasiūlys pačius tinkamiausius produktus. Siūlomi įsigyti modernūs „Domekt“, „Elektrolux“, „Piko“ ir kitų žymiausių pasaulio gamintojų mini rekuperatoriai.


Nuo ko priklauso šilumos sugrąžinimo pajėgumai? Visų pirma, lauko ir vidaus temperatūrų skirtumai turėtų būti kaip įmanoma mažesni. Antra, per didelis oro drėgnumas taip pat gali turėti neigiamos įtakos – esant drėgnam orui rekuperatorius pajėgs grąžinti mažiau šilumos. Trečia, rekuperatoriaus pajėgumai priklauso nuo paties modelio bei gamintojo. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti modernius bei kokybiškus mini rekuperatorius už prieinamą kainą!


Kada geriausiai naudoti?


Žiemos metu, kai lauko ir vidaus temperatūrų skirtumas pakankamai didelis, rekuperatorius sugebės išsaugoti tik dalį šilumos. Rekuperatoriai efektyviausiai funkcionuoja šiltuoju metų laiku, lauko temperatūrai esant panašiai į vidaus patalpose vyraujančią temperatūrą. Mini rekuperatoriaus pajėgumai priklauso nuo jo našumo – kuo daugiau jis vienu metu pajėgs priimti ir perdirbti oro, tuo bus efektyvesnis, tuo daugiau grąžins šilumos.


Modernūs ir kokybiški rekuperatoriai Jūsų patalpų ekonomiškumui! Nepraleiskite progos įsigyti šių inovatyvių šildymo technologijų prietaisų. Mes padėsime Jums priimti taupiausius bei patogiausius sprendimus!


Mini rekuperatoriai - įsigykite jau dabar: http://daikra.lt/mini-rekuperatoriai/