16 Gruo
Netradicinėje Kalėdų mugėje – dovanos ir augintiniams, ir išskirtinio skonio gurmanams

Netradicinėje Kalėdų mugėje – dovanos ir augintiniams, ir išskirtinio skonio gurmanams

Menų fabrike „Loftas“ vykstanti Kalėdinė „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugė“ garsėja dovanų idėjų įvairove. Šioje mugėje dovanų galima rasti ne tik šeimai, draugams, vaikams, vyrams, moterims ar sau, bet ir... augintiniams. Itin daug dėmesio „Uptown Christmas“ mugėje skiriama ir namų grožiui bei gurmanams. Visų skoniams įtiksiantis dovanų festivalis vyks jau kitą savaitę net tris dienas – gruodžio 21-23 d.


Ar per šventes nepamiršite augintinių?


Per šventes džiuginti norisi visus – mūsų ištikimiausius keturkojus draugus taip pat, todėl mugėje rasite dovanų idėjų ir šunims, katėms ar kitiems augintiniams. Pavyzdžiui, „SighthoundSquad“ kuria išskirtinio grožio antkaklius ir pavadėlius. „Gamtos ir oro sąlygos padiktavo prekės ženklo koncepciją ir pagrindinius mūsų produktų principus – antkakliai ir pavadėliai turi būti patvarūs, ilgaamžiai ir estetiški. Taip atradome Biotaną – tai vandeniui atspari, neįgerianti kvapų, lengvai valoma ir nereikalaujanti daug priežiūros medžiaga. Pojūčiu primena tikrą odą, bet pranoksta ją kaip ir kitas medžiagas naudojamas antkaklių ir pavadėlių gamyboje“, – pasakoja kūrėjai.


Dovanos namams


Visada gera dovana – originalios interjero detalės namams, nes juk visi nori gyventi gražiai. „Uptown Christmas“ mugėje jų pasirinkimas bus itin didelis. Kietųjų baldų bei aksesuarų liniją pristatys interjero salonas „Minimalistas“. „Minimalisto“ kūrėjai tvirtai tiki, kad namams skirti daiktai turėtų būti lakoniški, tačiau kartu skirtingi ir ypatingi, visai kaip jų šeimininkų asmenybės.


Ir sienos puošmena, ir šmaikšti dovana – mylimo rajono žemėlapis ant sienos. Tokią dovanos idėją siūlo „Map My Hood“. „Pirmieji rajonų printai pasirodė tik šią vasarą, dėka draugų, kurie pastūmėjo kurti ne tik sau, o ir kitiems. Print'ai spausdinami ant kokybiško storo popieriaus, kuriuos galima iškart kabinti ant sienos, klijuoti ar įrėminti“, – teigia „Map My Hood“ komanda.


Žalumynų gerbėjų širdis užkariaus „Tyla ore“ kūriniai – oro gėlės (Tillandsijos) ir jų auginimui skirti namukai, kurie yra lengvai pritaikomi kabėjimui ore, kabinimui ant sienos arba pastatymui. Namų papuošimui ne tik švenčių metu idealiai tiks kerinčios „Berry lights“ lemputės. Tai spalvingos, šviečiančios medvilninių kamuoliukų girliandos, kurios papuoš Jūsų namus ir skleis stebuklingą nuotaiką.


Gurmanams – nuo veganiško šokolado iki ekologiško kumpio


Papuošus namus jau galima sėsti ir prie šventinio stalo. O jo gėrybėmis ar skaniomis dovanomis po Kalėdų egle (juk skanėstus mėgsta visi: ir maži, ir dideli!) pasirūpins būrys „Uptown Christmas“ mugėje dalyvausiančių skanėstų meistrų.  „Medaus namai“ pristatys saldžias ir stilingas medaus dovanos iš ekologinio bityno. Jų asortimente – įvairiausių skonių skanėstai su šaltyje džiovintomis žemuogėmis, mėlynėmis, šaltalankiais ir kt., taip pat jaukios bičių vaško žvakės.


Jei vertinate nepriekaištingą kokybę, mėgstate lietuviškas žoleles, nepraleiskite ir „Gamtos galia“ prekystalio. Žoleles pievose jie augina ir renka patys, savomis rankomis. „Augalų nesmulkiname, todėl arbatos atrodo lyg sukurtos gamtos“, – savo produktus pristato šeimyninis versliukas.


Smaližius pradžiugins originalus šokoladas, kokio nerasite nei viename prekybos centre. „Ach Vegan“ gamina sveikus, becukrius šokoladus. „Kiekvienas šokoladas gaminamas su meile, mūsų rankomis, o kainos neviršija normų ir visuomet esame linkę derėtis“, – į „Uptown Market“ visus kviečia šokolado meistrai.


Mugėje šokolado mėgėjai ras ir daugiau pasirinkimo, taip pat gardžius „Sarkozy“ sidrus, kvapiają „Strange Love“ kavą, į „Loftas“ kelioms dienoms persikels ir „Halės“ turguje įsikūrusi degustacinė krautuvė „Roots“. Mugėje jie pasirūpins netikėtais jūsų skonio atradimais. Iš geriausių Lietuvos kaimų ir ūkių krautuvės įkūrėjų kruopščiai atrinko sūrius mėsos gaminius, duoną, alų ir vyną, kurie saugo ypatingus, autentiškus Lietuvos ūkininkų puoselėjamus receptus bei skonius ir taps gardžia dovana bet kuriam gurmanui.


„Paskutinės minutės“ Kalėdinė dizaino mugė „Uptown Christmas“ šiemet vyks gruodžio 21-23 d., menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Ketvirtadienį ir penktadienį nuo 11 val. iki 21 val., šeštadienį nuo 11 val. iki 19 val. Renginys nemokamas.


Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/uptownmarket