13 Geg
Norite linksmai praleisti laiką? Išsinuomokite baidares!

Norite linksmai praleisti laiką? Išsinuomokite baidares!

Jeigu jums atsibodo leisti savo išeigines dienas be jokių pokyčių ir norite praleisti laiką šiek tiek aktyviau, tuomet kai tik oras lauke jums patiks, galėsite kreiptis į baidarių nuomotojus, kurie jums pasiūlys vieną iš geriausių pramogų Lietuvoje – pasiplaukiojimą baidarėmis.

Be abejo, ne visi žmonės mėgsta plaukioti baidarėmis rudens sezono metu, tačiau kuomet oras darosi malonesnis ir gamta atsigauna, tikrai nerasite daug žmonių, kurie atsisakytų tokios nuostabios pramogos. Tuo labiau, kad baidarių nuoma dabar nėra brangi, kadangi atsirado nemažai įmonių, kuriuos užsiima šios pramogos teikimu.

Yra nuostabių upių Žemaitijoje, kuriomis galite smagiai plaukioti. Tiems žmonėms, kurie turi visą laisvą savaitgalį, tikrai įdomu būtų išsinuomoti baidares ne vienai, o kelioms dienoms. Tuo labiau, kad dabar yra ir specialių maršrutų, kurie būtų skirti dviejų dienų pasiplaukiojimui. Yra maršrutų, kurie skirti visos šeimos pasiplaukiojimui, tačiau taip pat rasite ir tokių, kurie labiau skirti aštresnių pojūčių mėgėjams: daugybė išvirtusių medžių, intensyvesnė srovė. Kitaip tariant, kiekvienas žmogus ar šeimyna galės pasirinkti tokį maršrutą, kuris jiems patiks labiausiai. O kad nepavargtumėte plaukioti, bet kurioje trasos vietoje turėsite galimybę atsipūsti ir pailsėti – kada tik norite. Taip pat, jūs turėsite galimybę užsisakyti ir kitų paslaugų, pavyzdžiui, mobilią pirtelę – šią pirtelę galėsite pasistatyti kur tik norite, o pasikaitinę galėsite iš karto atsigaivinti nuostabioje Žemaitijos upėje.

Baidarių nuoma Žemaitijoje nuostabi ir dėl puikių pojūčių bei aktyvaus poilsio galimybių, ir dėl nuostabios gamtos grožio. Ne veltui yra sakoma, kad Žemaitijoje rasite visą didingiausią Lietuvos gamtos grožį. Jeigu plaukiate baidarėmis pirmą kartą, tuomet taip pat neverta jaudintis, nes profesionalai jums maloniai paaiškins pagrindinius ypatumus ir tikrai patars, kokį maršrutą geriausiai išsirinkti. Taigi, jums belieka į kelionę į Žemaitiją pasiimti su savimi patogius drabužius ir gerą nuotaiką, o viskuo kitu jau pasirūpins jūsų laukiantys baidarių specialistai, kurie padės jums prisiminti nuostabią žmogaus harmoniją su gamta.