02 Lie
Pasirūpinkite vestuvių maistu patys

Pasirūpinkite vestuvių maistu patys

Ar kada nors svajojote apie milžinišką trijų aukštų tortą su baltais „nėriniais“, marcipaninėmis figūrėlėmis ir cukrinėmis gėlėmis? Kepykla prašo už tokį malonumą 200 Lt ir sako, jog nebeturi spalvoto marcipano? O kas, jeigu jūs patys pasirūpintumėte savo vestuvių maistu?


Net jeigu ir skamba bauginančiai – tai tikrai nėra neįmanoma misija. Šis straipsnis siūlo patiems išsikepti vestuvinį pyragą: jis bus šviežas, paprastas bei labai skanus. Jeigu prieš tai esatę kepę bent jau obuolinį keksą, jums tikrai turėtų pavykti. Tiesa, jeigu kepsite pyragą, reikės daugiau negu vieno, priklausomai nuo svečių skaičiaus.

Užkandžių, gėrimų ir kitų idėjų vestuviniam stalui galite pasisemti ir čia. Tačiau jeigu esate naujokas virtuvėje, paprašykite draugės ar draugo pagalbos. Rinkitės paprastai, nesudėtingai, greitai paruošiamus patiekalus, ruoškite viską prieš šventę, tačiau nepersistenkite – kuo šviežesnis maistas, tuo jis skanesnis.


Pabaigai, paskaitykite apie tai, kaip pasirūpinti maistu vestuvėms žingsnis po žingsnio, kad visi susirinkę svečiai būtų laimingi. Na, o viską gardžiai patiekti ant vestuvinio stalo padės šis straipsnis.