29 Lap
Pirmadienio vakarą vilniečius svaigino kanadietės Michelle Gurevich baladės

Pirmadienio vakarą vilniečius svaigino kanadietės Michelle Gurevich baladės

Pirmadienio vakarą, lapkričio 27-ąją, Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyko ilgai lauktas kanadiečių atlikėjos Michelle Gurevich koncertas. Anksčiau po „Chinawoman“ vardu besislėpusi ir koncerte gausią gerbėjų minią sutraukusi atlikėja šįkart buvo kaip niekad atvira ir jautri. Užburti jos charizmos po koncerto klausytojai iš „Lofto“ skirstėsi apsvaiginti tamsiai romantiškų baladžių, sodraus balso ir jaudinančių tekstų. „Tobulas koncertas pirmadienio vakarui“, – džiaugėsi namie po darbų nelikę klausytojai.


Šis Michelle Gurevich pasirodymas „Lofto“ scenoje buvo jau trečiasis. Prieš kelis metus Vilniuje jau viešėjusi atlikėja šįkart neturėjo laiko artimesnei pažinčiai su ją sužavėjusiu miestu, bet džiaugėsi atrastu ryšiu su vilniečiais. „Kai „Lofte“ grojau prieš kelis metus daugelis manęs dar nežinojo ir girdėjo pirmą kartą, o šiandien viskas buvo kitaip – daugelis koncerto klausytojų grįžo manęs išgirsti dar kartą. Tai labai malonus jausmas, tarsi grįžimas namo“, – po pasirodymo šiltų emocijų neslėpė M. Gurevich.


Scenoje santūri ir intriguojančiai rami rusų kilmės kanadietė koncerto klausytojams ne tik pristatė naujas ir pačias populiariausias dainas, bet ir mielai dalinosi savo asmeninio gyvenimo istorijomis ir dainų atsiradimo detalėmis: nuo reiklios mamos patarimų įkvėpusių dainą „Russian Ballerina“ iki išskyrimo su artimu draugu apdainuoto kūrinyje „End of An Era“. Pabaigai pasilikusi kultinį kūrinį „Party Girl“ Michelle netrukus sulaukė ir audringo publikos prašymo sugrįžti ant scenos ir padovanoti dar bent vieną dainą.


Manevruodamos tarp kerinčių retro motyvų ir įtaigaus nuoširdumo, nepaprastai melodingos, švelniai sentimentalios ir aptrauktos glamūrinio žavesio šydu Michelle Gurevich dainos abejingų nepaliko ir šį kartą. Kanadietė taip pat negailėjo komplimentų lietuviams ir žadėjo, kad šis koncertas dar tikrai nebuvo paskutinis: „Man labai patinka „Loftas“, labai patinka Vilnius ir dar labiau jo žmonės. Tikiuosi, kad kitą sykį į Vilnių grįžusi su naujomis dainomis turėsiu daugiau laiko pasivaikščioti po nuostabų jūsų senamiestį. O grįšiu tai tikrai“, – tikino M. Gurevich. 


Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt