21 Vas
Raskite teisininką bet kada ir bet kur!

Raskite teisininką bet kada ir bet kur!

TeisėsVartai.lt portalas – teisininkų paieškos sistema, suteikianti galimybę patogiai, greitai bei paprastai surasti reikiamos srities advokatą bet kurioje Lietuvos vietoje už geriausią kainą. Šios paieškos sistemos dėka sutaupysite pinigų bei savo brangaus laiko.


Daugeliui skaitytojų gali kilti klausimas, kaip veikia TeisėsVartai.lt sistema? Viskas labai paprasta. Pirmiausia reikia prisijungti prie sistemos ir užpildyti užklausos formą, po to patvirtinti užklausą. Tuomet laukiate, kol advokatai atsakys į Jūsų užklausą ir iš jų išsirenkate tinkamiausią, labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį advokatą.


Minėta teisininkų paieškos sistema turi daug privalumų:  • Ji yra visiškai nemokama;

  • Sistema padeda rasti ne tik advokatus, tačiau ir kitų sričių teisininkus;

  • Taupo Jūsų pinigus bei laiką;

  • Teisininkų paieškos sistema TeisėsVartai.lt paprasta naudotis, ji yra labai aiški, todėl net gerų kompiuterinių žinių neturintiems  žmonėms nebus sunku ja naudotis.


Advokato darbas: koks jis?


Advokatas – asmuo, kuris teikia įvairias teisines paslaugas. Advokatodarbas apima praktinį abstrakčių teisinių teorijų ir žinių pritaikymą konkrečioms individualizuotoms problemoms spręsti arba atstovavimą tų asmenų interesų, kurie samdo advokatus teisinėms paslaugoms teikti.


Advokatai gali specializuotis įvairiose srityse, įskaitant bankroto, tarptautinę, aplinkosaugos, bendrovių, mokesčių, šeimos paveldėjimo  teisę ir pan. Be specializuotose srityse dirbančių advokatų, daugelis šios profesijos atstovų dirba įvairiuose Vyriausybės institucijų lygmenyse.


teisines paslaugos internetu


Kokios pagrindinės advokato pareigos? Advokatas turi du pagrindinius uždavinius: laikytis įstatymo ir apsaugoti kliento teises.Norėdamas atlikti šias pareigas, advokatas turi suprasti įstatymą ir būti puikiukomunikatoriumi.


Advokatai gali specializuotis įvairiose srityse. Jie gali pasirinkti bei gilintis į vieną sritį arba rinktis kelias.


Skyrybų advokatai sprendžia santuokos nutraukimo teisinius klausimus.


Imigracijos advokatai nustato asmens, kuris laikomas užsieniečiu, teises, pareigas ir pareigas bei padeda asmeniui įgyti legalią pilietybę konkrečioje šalyje.


Nelaimingų atsitikimų ir asmens sužalojimų advokatas nagrinėja civilinės teisės bylas, susijusias su kūno sužalojimais, psichikos ar emocijų sutrikimais bei nelaimingo atsitikimo metu patirtų sužalojimų kompensavimui.


Verslo advokatai sutelkia dėmesį į sutartis, pardavimus, komercinius sandorius, agentūrų ir darbo įstatymus, verslo organizacijas,  turtą bei draudimą


Šeimos advokatas sprendžia su šeimos gyvenimu susijusius klausimus, kurie kyla santuokos metu, partnerystės santykiuose. Tai apima sutuoktinių piktnaudžiavimą savo teisėmis, įvaikinimą, vaikų išnaudojimą, vaikų grobimą ir pan.


Baudžiamosios teisės advokatas nagrinėja nusikaltimus bei su jais susijusias bausmes.


Bankroto advokatas fokusuojasi į asmenis ar organizacijas, pateikiančias teisines deklaracijas, kuriose nurodoma, kad jos negali sumokėti kreditoriams.