20 Gruo
„Uptown Christmas“ mugėje – nemokamas vaikų kino teatras ir žaidimai su Kalėdų seneliu

„Uptown Christmas“ mugėje – nemokamas vaikų kino teatras ir žaidimai su Kalėdų seneliu

Gruodžio 21-23 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyksiančioje Kalėdinėje „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugėje“ dovanų ieškantys tėveliai galės ramiau atsipūsti – mugėje jų vaikai lauks daugybė nuotykių, todėl dovanų paieška taps pramoga visai šeimai.


Kokios gi Kalėdos be Kalėdų senelio? „Uptown Christmas: paskutinės minutės mugėje“ vaikų lauks Kalėdų senis su savo padėjėju kiškiu Morkumi. Jie ne tik išklausys slapčiausias mažųjų mugės dalyvių troškimus, kuriuos vėliau perduos tėveliams, bet ir įtrauks vaikus į smagius žaidimus. Kalėdų senelis vaikų ir jų tėvelių mugėje ketvirtadienį ir penktadienį lauks nuo 17 val. iki 19 val., o šeštadienį nuo 12 val. iki 15 val.


Vaikai „Uptown Christmas“ mugėje nuobodžiauti neturės kada. Jei pabos žaidimai su linksmais animatoriais, jie galės pailsėti kino teatre. Taip taip, visas tris dienas mugėje veiks tikrų tikriausias vaikų kino teatras, kuriame mažieji galės mėgautis nuotaikingais animaciniais filmais.


Ir tai dar ne viskas – mažieji mugės svečiai bus vaišinai gardžia cukraus vata, o kino teatro lankytojai spragintais popkornais.


Kol vaikai pramogaus su Kalėdų seneliu ar kino teatre, jų tėveliai patys galės įsijausti į Kalėdų senelių vaidmenį. Mugėje jie ras šimtus dovanų idėjų ne tik mažiesiems, bet ir kitiems šeimos nariams ar draugams. Nuo naujausių drabužių kolekcijų vyrams, moterims ir vaikams iki stilingų detalių namams, aksesuarų gausos, gurmaniškų delikatesų, įdomiausių knygų, daugybės vinilinių plokštelių ir netgi dovanų idėjų keturkojams draugams – augintiniams.


Be to, „Uptown Christmas“ mugė iš kitų panašių Kalėdinių renginių išsiskiria ir papildomų renginių gausa. Jau antrus metus mugėje veiks „UFF“ grožio salonas be kainoraščio. Jame bus galima apsikirpti ar padailinti barzdą ir už šias paslaugas sumokėti tiek, kiek pačiam atrodys tinkama. Menų fabrike „Loftas“ vykstanti mugė neįsivaizduojama ir be muzikos – vis tris dienas skambės kruopščiai didžėjų atrinkti šventiniai kūriniai, vyks gyvo garso muzikos koncertai, kuriuose pasirodys „Baltasis kiras“, Migloko“ ir Justė Kraujalytė. Ieškoti dovanų tuščių skrandžiu negalima, todėl mugėje praalkusiųjų ir ištroškusiųjų lauks gardus „street food“ maistas ir užkandžiai, karštas vynas ir Kalėdinė kavinė.


„Paskutinės minutės“ Kalėdinė dizaino mugė „Uptown Christmas“ šiemet vyks gruodžio 21-23 d., menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Ketvirtadienį ir penktadienį nuo 11 val. iki 21 val., šeštadienį nuo 11 val. iki 19 val.  Renginys nemokamas.


Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/uptownmarket