16 Bal
Geltonos sofos klube Šv. Velykų koncertas

Geltonos sofos klube Šv. Velykų koncertas

Velykos mūsų protėvių buvo švenčiamos kaip gamtos atbudimo šventė - vaikai žaisdavo kiaušiniais, simbolizuojančiais gyvybę, o suaugę, pasiėmę instrumentus, eidavo į laukus ir laimindavo jų šeimininkus dainomis. Draugų kolektyvas Dubenėlis Velykų vakarą (balandžio 20 d., sekmadienį) kviečia į Geltonos sofos klubą, kur dainomis pasidžiaugs pavasariu bei gamtos ir dvasios atgimimu.


Kūrinys "Keep feeling"

 

Dubenėlis - tai savitos muzikos kolektyvas, iki šiol grodavęs originalias reggae ir dub stiliams artimas kompozicijas. Šį kartą grupė kviečia į kiek neįprastą akustinio skambesio koncertą su stipriu world muzikos prieskoniu. Į taktą linguoti padės masyvios kontraboso melodinės linijos, o Elenos Neniškytės ("Mažojo paukštelio Umiko") vokalines melodijas praskaidrins keturi muzikantai, grosiantys iš įvairiausių kraštų ir kelionių parsivežtais instrumentais.Kūrinys "On the Mountain"


Šiame koncerte bus galima išgirsti ne tik jau įprastą Havajų ukulėlę, bet ir Šiaurės Afrikos Gnawa ceremonijose naudojamą gimbri, Indijos bansuri, Pietų Amerikos dūdeles bei gausybę perkusinių instrumentėlių. Vokalistė Elena savo dainomis ragina atsiverti pasauliui - sutikti viską kaip stebuklą ir įkvėpus ramybės eiti per gyvenimą su džiaugsmu širdyje. Kartais tam net neprireikia žodžių.


"Mums tiesiog patinka groti ir norime tuo dalintis" - sako kolektyvo "Dubenėlis" nariai, šv. Velykų proga kviesdami į šventinį koncertą.

Atlikėjai:
Elena Neniškytė - vokalas, perkusija
Donatas Bielunskis - kontrabosas, perkusija
Ugnius Raugalas - ukulėlė, gimbri, perkusija
Jaronimas Šnipas - gitara, bansuri, perkusija
Adomas Koreniukas - akordeonas, dūdelės, perkusija