10 Sau
5 įsimintinų vestuvių kadrų idėjos, kurias privalote papasakoti savo fotografui

5 įsimintinų vestuvių kadrų idėjos, kurias privalote papasakoti savo fotografui

Vos tik mylimajam pasipiršus, pradedama galvoti ir planuoti būsimas vestuves. Pirma šaunantis mintis dažniausiai būna ta, kad mūsų vestuvės tai tikrai turi būti išskirtinės ir tokios, kokių dar niekas nematė. Tačiau kaip įprasta tai tik ir lieka kalbomis, o darbai dažniausiai pasisuka visai kita linkme. Tad nusispjaukite į tai ir IŠ TIKRŲJŲ planuokite crazy vestuves, kurios išlikt atmintyje ilgam ne tik jums, bet ir visiems šventės dalyviams.

Žinoma, nereikia pamiršti, kad kažkas turi būti atsakingas už šių įsimintinų vestuvių įamžinimą. Tad patikėkite tokį darbą Jūsų idėjoms pritariančiam fotografui ir kartu kurkite šventę, kuri tebūna kartą per gyvenimą! Pateikiame penkias neįtikėtinų vestuvių idėjas, kuriomis turite pasidalinti su savo vestuvių fotografu:

Fotosesija sodo darže ir jaukus pasibuvimas gamtoje su būriu draugų ir giminių
Tai idėja, kurią mielai priims vegetarai, žaliavalgiai ir sveiką gyvenimo būdą mėgstantys jaunavedžiai. O kodėl gi neįsiamžinus kartu sodintoje lysvėje, šalia pasidėjus būtiniausius atributus: kastuvą, grėblį, pintą krepšį ir medinę dėžę, pilną šviežių daržovių, vaisių ir uogų, kurios ir simbolizuos sveikus, turtingus ir dosnius bendro gyvenimo metus. Žinoma, avėkite botus. Jei pasitaikys galimybė, į vestuvių puotą, kurią galite surengti sodo kieme po palapine ar pirtyje, galite atvažiuoti traktoriumi, kombainu ar kita žemės ūkio technika.

Fotosesija garaže arba autoservise
Tęsiant ne tų vestuvių, kurios blizga svarovskiais, temą, galite su antrąja pusė smagiai praleisti laiką garaže ar autoservise, kur tikrai užleis savo darbo vietą mechanikai ir autotechnikai. Nepabijokite išsitepti, atsigulti pasižiūrėti, kas per velnias dedasi po mašinos apačia ar kapotu. Tai – ideali vestuvių fotosesija ralio, lenktynių bei automobilių ar motociklų gerbėjams.

Žiemiškos vestuvės net ir vasarą
Žiema kiekvienais metais Lietuvoje vis šiltėja tad tiems, kurie svajoja per savo vestuves nors šiek tiek žiemos dvasios yra puiki idėja surengti vestuvių fotosesiją ir baliaus dalį ledo arenoje. Mėginkite tartis išsinuomoti patalpas ir tegul vestuvių organizatorius ar jūs patys suderina visas detales, kad jaunųjų fotosesijos ant ledo metu svečiai taip pat neliūdėtų ir smagiai pasičiaužytų. Ir visai nesvarbu, kad net nesate stovėję ant pačiūžų. Tegul tai ir būna pirmoji pamoka!

Vestuvės miško tankmėje
Gamtos, gryno oro ir žalios spalvos mėgėjams – tai tikras atradimas. Visada galima rasti miško tankmėje proskyną, kur galėtumėte surengti savo šventę ir fotosesiją. Paprasta ir nevaržanti judesių apranga, lauko žaidimai: slėpynės ir gaudynės, estafetės ir viską vainikuojančios maudynės netoliese esančiame ežere. Argi tai netradicinės vestuvės? Papasakokite apie tai vestuvių fotografui ir vis pažers dar daugiau idėjų.

Kelionė aplink Lietuvą
Mėgstate keliauti? Tam pritartų ir draugai bei giminaičiai? Tad sėskite visi į išsinuomotą autobusą ar automobilius ir apsukite ratą aplink Lietuvą, aplankydami žymius ir ne tik objektus, įsiamžindami kiekvieno miestelio pagrindinėje aikštėje ar kitoje sugalvotoje vietoje. Juk dažniausiai lietuviškos vestuvės trunka dvi dienas, tad Jūsų vestuvinė kelionė tegul trunka tiek pat ar net ilgiau. Tuo pat metu galėsite parvežti iš tolimiausių miestelių atvykusius svečius ir pamatyti tiek daug...

Tegul nuo pat akių atmerkimo vestuvių rytą iki paskutinio tądien bučinio Jus lydi vestuvių fotografas, fiksuojantis pačias netikėčiausias akimirkas ir Jūsų emocijas!