11 Gruo
A.Kulikauskas surengs šventinį koncertą „Tu paklausyk“

A.Kulikauskas surengs šventinį koncertą „Tu paklausyk“

Gruodžio 19-ąją, didžiųjų metų švenčių išvakarėse magiškoje vietoje – Vilniaus universiteto planetariume, šventinę nuotaiką kurs maestro Andrius Kulikauskas kartu su scenos draugais – gitaristu Gintaru Šulinsku ir jaunaja atlikėja Juste Kazakevičiūte.


Daugiausia dainų žymusis bardas dovanos iš paskutiniojo savo albumo „Visas aš (beveik)“. Skambės pačios gražiausios ir tikriausios dainos paties A.Kulikausko lūpomis, kurias jau ne vienerius metus dainuoja visa Lietuva.  Lygiai prieš metus – gruodžio pabaigoje pasirodęs albumas yra naujausias žymaus bardo darbas, kuriame sutalpinti net 27 video klipai bei 22 dainos.


Talentingasis kompozitorius yra puikiai pažįstamas publikai, kurios ir atvyksta pradžiuginti. O jeigu pasitaikys tokių, kurie šio didžiai gerbiamo bardo nežino, tegu sužino, jog Andrius Kulikauskas yra kompozitorius, atlikėjas, puikus muzikinių improvozacijų meistras, didelius lobynus sukuriantis bei paliekantis dainuojamosios poezijos mylėtojams. Ilgą laiką bendru kūrybiniu keliu ėjęs su maestro „apkasų draugų“ Vytautu Kernagiu, jau daugiau nei dešimtmetį koncertuoja vienas arba įvairiomis sudėtimis – duete su Sauliumi Bareikiu, kartu su Gintaru Šulinsku, yra grupės „Adios“ narys bei muzikinio projekto „Kuli family“ generolas. Gausybė Andriaus Kulikausko dainų sudainuota kitų atlikėjų lūpomis ir visa tai sudėta į naująjį albumą.


Tad ir koncerte, skirtame vilniečiams ir visiems kitiems, neabejingiems šiam bardui, ne vienas žiūrovas bus nustebintas išgirstomis dainomis, kurias atliks pats Andrius Kulikauskas. Naujoje programoje derės skambios dainos, nebanalūs tekstai, puikūs improvizuoti gitaros akordai ir, be abejo, pati geriausia nuotaika, kuri gali aplankyti mylinčius ir tikinčius meile. Visus panašiai mąstančius Viešoji įstaiga „Bardai LT“ kviečia susitikti Vilniaus universiteto planetariume 2013 m. gruodžio 19 d., 19.00 valandą. Juk „.. būna viena stebuklinga diena...“


Bilietus platina www.bilietai.lt bei 1 val. Iki koncerto vietoje.