30 Bal
Aistė Broken Leg: “Geriausia muzika – tyla”

Aistė Broken Leg: “Geriausia muzika – tyla”

Lietuvoje gausu aktorių, kurie ir dainuoja, ne išimtis ir Aistė Motiejūnaitė. Tačiau jos gyvenime muzika ir teatras eina greta, padeda tobulėti. Tai bus galima išgirsti ir pamatyti gegužės 1d. jos koncerte. O prieš tai kviečiame susipažinti  su žaismingąja Aiste. 


Sveika Aiste, prisistatyk šiek tiek, kas esi? Ką veiki gyvenime?


Aš esu Aistė Motiejūnaitė. Arba Aistė Broken Leg. Aktorė ir daininkė. Kartais aktorė, bet dažniau daininkė. Nors būna visaip. Gyvenime daug laiko praleidžiu bandydama su tuo susigyventi


Kaip teatras ir muzika susisieja tavo gyvenime? Ar jie eina greta ar skirtingais keliais?


Abu myliu tiek pat labai.


Kas tau yra kūryba?


Aš suvokiu kūrybą kaip ieškojimą. Savaime suprantama, kad kiekvienas ieškojimas veda į tam tikrą atradimą, bet iš esmės mane džiugina pats procesas. Rezultatas – įvykęs koncertas, spektaklis – ir užplūstantis džiaugsmas ar nusivylimas po to – tai nuostabios akimirkos, bet jei patiri kūrimo – ieškojimo džiaugsmą, visa kita visvien nublanksta.


Ką savo dainomis nori pasakyti klausytojams? Kokią žinutę siunti klausytojams?


Dalinimasis – laiku, energija, tebūnie balsu, kitą kart šypsena – tai didelė vertybė.            Su žiūrovu susitinku ne pamokyti, įteigti ar įtikinti, o papraščiausiai – pasidalinti. Smagu, kai iš koncerto abu – ir aš, ir žiūrovas – išeiname kažkuo praturtėję.


Kokia tavo aistra be muzikos?


Aistra gyventi, žaisti, mylėti.


Kokia muzika, atlikėjai šiuo metu yra tavo muzikos sąraše? Ką klausai kiekvieną dieną?


Labai įvairi muzika randa namus mano grojaraštyje. Dažnai ji daug aštresnė, nei tai, ką atlieku koncertuose. O dar dažniau – tai tyla. Arba kaip kad šiandien – pavasaris, paukščiukai cypaujantys medžiuose, gatvės šurmulys, troleibuso kvykimas.


Šiek tiek pristatyk savo duetą? Ko klausytojai gali tikėtis, ką išgirs per jūsų koncertą?


Mūsų duetas – tai kūrybinis vienis, įkvėptas muzikinių naktų Vilniaus Pilies gatvėje, Londono Temzės pakrantėse ir New Yorko skersgatviuose. Muzikiniai kvailiojimai ir ramūs žiemos vakarai improvizacijoje paskatino sukurti koncertą, kuriame žaidžiama popmuzika ir džiazine improvizacija. Žadame (ne) rimtą muziką atlikti (ne) rimtai.
To ir turėtų tikėtis žiūrovai, tikriausiai J


Tavo palinkėjimas klausytojams.


Linkiu nepamiršti džiaugtis. Pavasariu. Gyvenimu. Žmogumi.


Ir nepamiršti atvykti pas mus.


Koncertas vyks gegužės 1 d. 21 val. ispaniškame restorane „Lizarran“ (Vilniaus g. 27).