28 Sau
Aleksandras Makejevas surengs gyvo garso koncertą Šiauliuose

Aleksandras Makejevas surengs gyvo garso koncertą Šiauliuose

Vasario 26 d. 18 val. į Chaomo Frenkelio vilą (Šiaulių „Aušros“muziejus) atvyksta puikus atlikėjas, kaskart stebinantis išskirtiniais tekstais, dainų autorius ir atlikėjas Aleksandras Makejevas. Dviejų dalių koncerte skambės kūriniai, pasižymintys ironišku, dažnai net sarkastišku požiūriu į gyvenimą, valdančiąsias struktūras, atspindintys nūdienos socialines aktualijas. Į akis rėžiama tiesa apie šių dienų problemas priimtina toli gražu ne visiems pompastikos puoselėtojams.


Daugiau nei 20 metų muzikiniame pasaulyje gyvenantis A. Makejevas teigia, kad “muzika – visas mano gyvenimas, o geriausia gerbėjų dovana – nuoširdus “ačiū” po koncerto”. Pagrindinis atlikėjo instrumentas – gitara, o kuriamos dainos – apie tai, kas dedasi Lietuvoje. “Dažnai perteikiu ir savo patirtį, apdainuoju pažįstamus ir draugus”, - atskleidžia atlikėjas, kuris rašo dainas ne tik sau, bet ir kitiems Lietuvos atlikėjams, televizijų serialams, tokiems kaip “Garbės kuopa”, “Širdys paklydėlės”, “Be namų”, “Nekviesta meilė”, “Kelias namo” ir kt.


A. Makejevo muzikinio kelio pradžia – 1991 metai. Šeimoje muzikantų nebuvo, senelio pavardė – Čaikovskis, ir tai yra vienintelė sąsaja su muzika. Būdamas maištingo charakterio grojo ir dainavo daugelyje to meto pogrindinių roko grupių. Žymiausios jų – „Šiukšliadėžė“, „Moraliniai valkatos“, „Marihuana“, „LSD“, „N-14” ir kt. Muzikanto dainų paletė išties marga – nuo roko ir sunkesnės muzikos iki country stiliaus. Populiariausios ir hitais tapusios kompozitoriaus dainos – “Tėvelis”, “Tas ilgas kelias namo”, “Gelbėk save”, “Vienas kitą surasti”, “Miražas” – žinomos visiems Lietuvos melomanams. Autorius sukūrė muziką ir žodžius daugiau, kaip 200 muzikinių kūrinių. Kadangi autoriaus dainose vyrauja atvira ar paslėpta patriotinė gaida, didžiausiu pripažinimu tapo koncertai Lietuvos kariams karštuosiuose taškuose – Afganistane (Kabulas, Čagčaranas, Kandaharas), bei Irake (Alkuta). Jautrios sielos atlikėjas yra aktyvus socialinių akcijų dalyvis ir organizatorius. O paklaustas be kurių trijų dalykų negalėtų gyventi, muzikantas atsako: “Be gitaros, meškerės ir knygos”.


Kviečiame į muzikinį susitikimą su Aleksandru Makejevu – žmogumi, kuris turi draugą menininką, kuris yra miražas ir apgaulė, kurį uždaro į pirtį, kad prablaivėtų, ir kuris pasirodys Kaune ir galiausiai kurį miegantį nužudys, kad neskaudėtų…


Koncerto data: vasario 26 d. 18 val.
Koncerto vieta: Ch.Frenkelio vila (Šiaulių „Aušros muziejus“)
Bilieto kaina: 15,20 Lt
Bilietus platina www.bilietai.lt, muziejaus kasa.


Bilietų rezervacija:bardukoncertas@gmail.com


Teatrai Vilniuje | Teatrai Kaune | Teatrai Klaipėdoje | Teatrai Šiauliuose | Teatrai Panevėžyje | Teatrai