27 Geg
Atsargiai! Azartiškos pramogos!

Atsargiai! Azartiškos pramogos!

Ne, mes ne apie „rusišką ruletę“, tikrai ne apie tokius ekstremalumus... Šiandien norėtume pakalbėti apie įvairias azartiškas pramogas, kurių Lietuvos internete pilna. Neseniai teko skaityti žiniasklaidoje pranešimų, kad kai kas galimai rado sėkmės formulę ir išlošė kelis automobilius loterijoje. Ši šeima loterijos bilietus pirko internetu. Taip, dabar jau taip galima. Kaip kitaip pavadinti tą loterijos žiūrėjimą ir nervinimąsi, jei ne azartiška pramoga. O kur dar kitos loterijos, neturinčios 45 minučių trukmės laidos su panašiu kiekiu reklamos intarpų?

Kur kas nekaltesnė pramoga yra lažybos. Tai rimtų žmonių pramoga, nes nepilnamečiai sąskaitos internete turėti negali. Ypač, jei esate sporto mėgėjas. Visada galima pridėti prie pramogos žiūrėti rungtynes per televiziją šiek tiek „prieskonio“ - pastatyti 10-20 litų statymą internetu už savo mėgstamą komandą. Tada kils didesnis azartas ir daugiau emocijų, ypač, jei matysite, kad jūsų favoritai laimi neužtikrintai. Pralaimėti galima tiek, kiek pastatyta, o sėkmės atveju – šiek tiek daugiau, priklausomai nuo bukmekerių nustatyto koeficiento. Žinoma daug istorijų, kai iš nedidelės sumos pavyko laimėti tūkstančius, tačiau tokių istorijų yra vienetai, o pralaimėjimai – kasdienybė.

Kitas įdomus žaidimas yra lažybos gyvai ne tik už sportininkų pasiekimus, bet ir už grynai atsitiktinius dalykus, pavyzdžiui, lažintis galima už tai, kad mestų kauliukų taškų suma bus 7. Viskas vyksta gyvai, iš televizijos studijos Vilniuje, kur simpatiškos merginos sėdi arba stovi prie stalo ir meta kauliukus, dėlioja pokerio kortas, arba tiesiog ridena rutuliukus su skaičiais. Visa tai vyksta kas 5 minutės ištisą parą. Labai įdomu stebėti ir spėlioti. Galima iš labai nedidelių sumų, kad visiškai neprasiloštų. Ši pramoga vadinasi Betgames. Nors tai tarptautinis projektas, bet sukurtas jis Lietuvoje. Ko jau ko, o išvaizdžių merginų mes turime pakankamai...

Yra ir dar įdomesnių azartinių pramogų. Reikia tiesiog internete žaisti tam tikrus Flash žaidimus ir surinkti tam tikrą skaičių taškų (pavyzdžiui, mėtyti į krepšį, žaisti ledo ritulį ir t.t.). Už tai, kad surenkate nustatytą kiekį taškų, išmokamas laimėjimas. Statymai labai nedideli, o taip pat galima išbandyti ir nemokamai, prieš įdedant tikrus pinigus. Tokius žaidimus organizuoja ta pati žymiausia Lietuvos loterija savo interneto puslapyje. Laiko užmušimas su galimybe laimėti – garantuotas!

Azartiškos pramogos skirtos tik stipriems žmonėms, kurie gali laiku sustoti. Tai negali būti laikoma uždarbio forma, negalima šiems žaidimams skirti šeimos išlaikymui skirtų pinigų ir santaupų, priešingu atveju, socialinės pasekmės būna labai liūdnos. Nuo priklausomybės azartiniams lošimams kenčia nemažai žmonių. Jie paprasčiausiai tam tikru momentu nesugebėjo sustoti ir į viską pasižiūrėti, kaip į pramogą, o ne būdą praturtėti...