25 Vas
Balkonų stiklinimas: stumdomų sistemų privalumai

Balkonų stiklinimas: stumdomų sistemų privalumai

Įstiklintas balkonas leis mėgautis jaukia šiluma namuose. Ši sandari erdvė gali būti paversta terasa, žiemos sodu ar dar vienu nedideliu kambariu, kuriame maloniai leisite laiką tiek vasarą, tiek žiemą. Be to, vis daugiau žmonių balkone mėgaujasi rytine kava, bendrauja su šeimos nariais ir ruošiasi sunkiai darbo dienai. Kaip išnaudosite balkono erdvę priklausys nuo jūsų vaizduotės ir originalių idėjų, tačiau, kad ir ką nuspręstumėte, turite užtikrinti, kad balkone bus šilta, jauku ir sandaru.

Šeimininkės tvirtina, kad įstiklintą balkoną prižiūrėti kur kas lengviau, kadangi jame nesikaupia dulkės, nereikia kovoti su nuolatine drėgme lyjant lietui ar sningant. Vienintelis darbas, kurio reikalauja ši sistema, yra reguliarus stiklų (bei rėmų) valymas specialiomis priemonėmis. Jei su šia sistema elgsitės atsargiai ir rūpestingai, jaukiu balkonu galėsite džiaugtis kelis dešimtmečius.

Šiandien balkonų stiklinimas atliekamas bet kuriame Lietuvos mieste. Be to, paprastai šios įmonės teikia ne tik balkonų, bet ir terasų, verandų ar žiemos sodų stiklinimo paslaugas. Stiklinimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame Lietuvose mieste atitiks visus jūsų lūkesčius – šiandien nesunkiai įstiklinamos bet kokių formų ir pačių įvairiausių išmatavimų atviros erdvės. Jei bendradarbiausite su patikima įmone, galėsite būti visiškai tikri, kad samdomi darbuotojai naudos aukštos kokybės medžiagas, kurios džiugins jus savo ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Be to, šiandien galite rinktis iš plačios spalvų paletes, todėl įstiklinta erdvė puikiai derės prie bendro jūsų būsto interjero ar eksterjero.

Pastaruoju metu vis didesnio klientų dėmesio sulaukia balkonų stiklinimas berėme stiklo konstrukcija – tai yra stumdoma sistema, sudaryta iš stumdomų stiklo dalių, kurioms judėjimo laisvę suteikia specialūs ratukai. Stiklinimas berėme stiklo konstrukcija galimas tiek naujos, tiek senos statybos daugiabučiuose. Itin dažnai šie stiklinimo darbai atliekami ir nuosavų namų terasoms bei verandoms. Vienas didžiausių šios sistemos privalumų yra tai, kad balkonas iš lauko pusės atrodo vientiso stiklo ir žavi savo lengvumu. Be to, berėmė stumdoma stiklo sistema puikiai apsaugo nuo dulkių ir kritulių, neleidžia ūžauti vėjui ir aprūpina patalpą maksimalia saulės šviesa. Dažniausiai balkonų stiklinimui naudojamas paprastas arba grūdintas stiklas. Tiek stiklo, tiek rėmo atspalvis gali būti lengvai pasirenkamas. Be to, galėsite rinktis iš kelių skirtingų sistemų, atsižvelgiant į pageidaujamą atidaromų dalių plotą ir balkono stiklinimo ilgį. Pasirinkę stumdomas sistemas ilgus metus džiaugsitės moderniu, funkcionaliu ir saugiu balkonu.