07 Kov
„Biplan“ įrašė taiką skatinantį kreipimąsi Ukrainos radijo stočiai

„Biplan“ įrašė taiką skatinantį kreipimąsi Ukrainos radijo stočiai

Grupė „Biplan“ didelės Ukrainos radijo stoties „Džem FM“ prašymu įrašė radijo kreipimąsi dėl susiklosčiusios situacijos Ukrainoje. „Paprastai jūsų prašome atsiųsti ką nors susijusio su muzika, tačiau dabartinėmis aplinkybėmis norime jūsų paprašyti laisva forma ir savais žodžiais įrašyti radijo kreipimąsi, kuris skatintų taikų susidariusios situacijos sprendimą. Tai mums būtų labai svarbu ir vertinga“, – teigiama šią savaitę atsiųstame radijo stoties kreipimęsi.


„Sveiki radijo stoties „Džem FM“ klausytojai ir Ukrainos gyventojai! Aš – Maksas Melmanas iš lietuvių grupės „Biplan“. Kaip ir visi sveikai mąstantys žmonės, būdami čia, Lietuvoje, mes labai jaudinamės dėl jūsų, jūsų šalies ir dėl to, kas šiuo metu joje vyksta. Mes ne politikai, mes – muzikantai ir už mus kalba mūsų kūryba, mūsų dainos. Visgi, kelis žodžius: bet kokie politiniai ar asmeniniai klausimai turi būti sprendžiami taikiai ir labai tikimės, kad jūsų šalis gyvens taikiai, laimingai, ramiai ir užtikrintai. Mylėkite vieni kitus ir viskas bus gerai!“, – šis radijo kreipinys jau sukasi „Džem FM“ eteryje.


Praėjusių metų vasarą grupė „Biplan“ surengė savo koncertus Kijeve ir Jaltoje, Kryme, o gruodžio mėnesį su palaikymo koncertu nuvyko ir į Euromaidaną Kijeve. Šiemet „Biplan“ buvo vieni paramos koncerto „Kartu su Ukraina! / Разом з Україною!“ iniciatorių, kuris vasario pradžioje įvyko menų fabrike „Loftas“.


Biplan | Amore (live in Maidan/Kiev): http://youtu.be/FXlN0MTT8cg