20 Lap
„Biplan“ savo hitą  „Amore“ išleido Rusijoje

„Biplan“ savo hitą „Amore“ išleido Rusijoje

Viena populiariausių  Lietuvos grupių „Biplan“, metų pradžioje klausytojus pradžiuginusi daina „Amore“, šį savo hitą išleido ir Rusijoje. Tai yra trečioji kalba, kuria suskambo šis kūrinys. Vasaros pradžioje dainą „Amore“ „biplanai“ taip pat buvo įrašę ukrainietiškai.


Visas tris dainos versijas grupė įspaudė  kompaktiniame single „Amore“, kurį pristatys ateinančią  savaitę koncertuodami Vilniaus „Lofte“. Iki metų pabaigos speciali šios dainos premjera įvyks ir rusiškame „iTunes“ muzikos portale.


Rusiškai suskambusi „Amore“ praėjusią  savaitę pasiekė šios šalies radijo stotis ir jau transliuojama 76 Rusijos miestuose. Rusiškai ir ukrainietiškai dainos versijoms grupė tuo pačiu pristatė vaizdo klipus, kuriuos režisavo Saulius Baradinskas iš „Vilnius Temperature“, šiemet jau sukūręs klipą vasariškai „biplanų“ dainai „O mes prie jūros“.


Dainos „Amore“ filmavimui buvo naudojamas oktokopteris, kuris kilo į 100 metrų aukštį ir filmavo ant vieno Vilniaus senamiesčio stogo grojančius muzikantus. Beje, abu „Amore“ vaizdo klipai nufilmuoti vienu kartu nuo pradžios iki pabaigos be jokio montavimo.


„Tai yra mūsų meilės laiškas Vilniui! Keliaudami šiuo vaizdo klipu galėsime visiems prisistatyti, iš kur mes esame“, – šypsojosi „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas.


Ukrainoje daina „Amore“ vasarą pasiekė aukščiausias vietas keliose radijo stotyse, o Lietuvoje pakilo į Nr. 1 daugelyje šalies radijo topų ir tapo vienu didžiausių hitų šiemet mūsų šalyje.


Lietuviškai dainos „Amore“ versijai vaizdo klipą sukūrė Vaiginta Perkauskaitė, jame panaudoti vaizdai iš populiariausio šiemet kino filmo Lietuvoje „Valentinas vienas“, kuriame ir skamba ši daina. Internete „Amore“ iki šiol sulaukė didžiausio dėmesio iš visų „Biplan“ klipų – „YouTube“ kanale jis jau yra peržiūrėtas arti 800 000 kartų, dvigubai daugiau nei daina „Labas rytas“.


Šiemet grupė „Biplan“ su koncertais aplankė Rusiją, Ukrainą, Baltarusiją, Latviją, Norvegiją, Švediją, surengė apie pusę šimto pasirodymų Lietuvoje ir yra pakviesta koncertuoti M.A.M.A. apdovanojimų renginyje sausio mėnesį.


Jau kitą savaitę, lapkričio 29 dieną, visą savo šių metų veiklą „Biplan“ vainikuos metų koncertu Vilniaus „Lofte“, kuriam ruošia specialią scenografiją ir malonių staigmenų savo gerbėjams. Svečių ir koncerto draugų teisėmis šiame renginyje kartu su „biplanais“ pasirodys šiauliečiai „Colours of Bubbles“.


Biplan | Amore (rusiškai)


Biplan | Amore (ukrainietiškai)