27 Geg
Birželio 1 d. Šalčininkuose vyks antrasis tarptautinis gyvos muzikos festivalis „Iš širdies į širdį“.

Birželio 1 d. Šalčininkuose vyks antrasis tarptautinis gyvos muzikos festivalis „Iš širdies į širdį“.

Birželio 1 d. - Tarptautinę vaikų gynimo dieną bei pirmąją kalendorinės vasaros dieną, Šalčininkų miesto parke startuos antrasis tarptautinis gyvos muzikos festivalis „Iš širdies į širdį“. Penkių šalių atstovai susitiks vienoje scenoje ir savo dainomis džiugins miesto gyventojus bei svečius iš visos Lietuvos. Vilniaus teritorinės muitinės prisistatymas, prekybininkų ir amatininkų mugė bei penkių valandų koncertas po atviru dangumi įkvėps naujiems startams vasaros pradžiai.


Nuo 12 val. miesto parke pradės veikti amatininkų ir prekybininkų mugė, kurios metu atvykę svečiai galės įsigyti įvairių rankdarbių, naminio maisto produktų, atsigaivinti po atviru dangumi veiksiančioje kavinėje. Bus pristatomi naujausi „Mersedes – Benz“ modeliai. Nuo 14 val. išskirtinį pasirodymą surengs Vilniaus teritorinės muitinės darbuotojai, kurie supažindins visus žiūrovus su naudojama technika, transportu ir pademonstruos tarnybinių šunų gebėjimus. 15 val. prasidės gyvos muzikos koncertas, kuriame pasirodys atlikėjai iš Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos ir Lietuvos. Šventę pradės Šalčininkų stačiatikių patriarcho Tichono bažnyčios klebonas Oleg Pristavko su savo žmona Anastasija Pristavko. Savo kūryba dalinsis svečiai iš Kaliningrado: Jurijus Lysenko,  Olegas Kornejevеc,  Vladimiras Bondarevas; Jakubas Sadovskis iš Lenkijos, Vasilij  Liutyj iš Ukrainos, Aleksejus Šyriajevas iš Baltarusijos. Vienoje scenoje su svečiais iš kaimyninių šalių pasirodys ir žinomi Lietuvos veidai: Veronika Povilionienė ir draugai, grupė „Timohi“, Gediminas Storpirštis, Aleksandras Makejevas, Domantas Razauskas, Giedrius ir Agnė Arbačiauskai, akustinę programą atliks Šarūnas Mačiulis ir grupė „Poliarizuoti stiklai“ akustiškai.


Mugės šurmulys, gražiausios dainos ir pašėlęs vasaros pasitikimas kvies visus susitikti Šalčininkų miesto parke ir pasidžiaugti kartu Tarptautiniu gyvos muzikos festivaliu, kurį rengia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ bendradarbiaudami su Šalčininkų miesto savivaldybe. Renginys nemokamas.