02 Bal
Bobo Dylano įkvėpta muzika

Bobo Dylano įkvėpta muzika

Vėl artėja ketvirtadienis ir vėl visus kviesime vakarą praleisti geros muzikos sukūryje. Šį muzikinį sukūrį pažada jaunas, talentingas muzikantas, poetas ir keliautojas Martynas Valius, Martin Wall arba Martin‘as Wall‘as. Vienas asmuo, trys vardai, muzikinės paieškos, kelionės po svečias šalis… Kviečiame susipažinti su šiuo įdomiu ir įvairiapusiu atlikėju.


Surasti daugiau informacijos apie tave yra pakankamai sunku, tad prisistatyk šiek tiek. Kas esi? Kiek laiko groji?


Esu Martynas Valius, dar dažnai save pristatau užsienietišku slapyvardžiu Martin Wall, muzikavimo ėmiausi jau praeitame dešimtmetyje įkvėptas american folk muzikos. Mano įprasta instrumentuotė - gitara, lūpinė armonikėlė ir vokalas. Dainuoju angliškai. Nes taip gražiau.


Kokią muziką atlieki? Kas įkvepia kurti?
Indie/Folk. Kurti įkvepia vizualinė ir emocinė patirtis, žmonės ir jų santykiai, mažos ir žavios gyvenimiškos detalės.


 Tavo muzikos ikona? Kodėl?
 Bob Dylan. Pirmoji persona, kuri man nušvietė kelią iš paauglystės į jaunystę, palietusi mane itin stipriai muzikos ir žodžio galia.


Mylimiausias muzikos stilius? Kokią muziką klausai, kai pats nekoncertuoji?
 Mėgstamiausi muzikos stiliai:  folk/rock. Klausau daug džiazo, roko, rokenrolo, klasikos, kartais ir pop muzikos, mėgstu įvairovę, kiekvienas muzikos stilius yra žavus ir turintis pakylėjimo geną savyje. Mėgstu muziką.


Kokią muzikinę žinutę siunti savo klausytojams?
Kuriu muziką, nes noriu dalintis tuo ką patyriau, ką myliu, ką galvoju ir ką jaučiu. Nuostabu, kai klausytojas mano kūrinį gali susieti su sava patirtimi, su savomis asociacijomis, rasti panašumų, man pritarti ir mintyse sau pasakyti "būtent tai ir galvojau!", arba keliauti su manimi į mano pasaulį ir ten surasti žinutę.


Ko turėtų laukti klausytojai tavo koncerto metu?
Mano koncertų metu klausytojai turėtų laukti sūkurio, kuris švilps švelnių ir aštresnių melodijų sąskambiais.