23 Geg
Dany Levyn: „Žaviuosi Lietuva ir lietuvaitėmis“

Dany Levyn: „Žaviuosi Lietuva ir lietuvaitėmis“

Lietuvoje gyvena nemažai menininkų iš kitų šalių. Ne išimtis ir kompozitorius bei atlikėjas argentinietis Dany Levyn, kuris įkvėptas Rytų Europos kultūros turtingumo ir įvairovės, nusprendė daugiau sužinoti apie šio regiono kultūrą. Taip prasidėjo kelionės ir ieškojimai Rumunijoje, vėliau Ukrainoje, Baltarusijoje ir galiausiai Lietuvoje, kur užsiliko ilgiau nei tikėjosi. Dažniausiai neieškantis žodžių ir sunkiai nutildomas, šį kartą nedaugžodžiavo ir geriau siūlė ateiti į koncertą ir asmeniškai susipažinti.  Tad trumpas pašnekesys apie kuriamą muziką.


Dany, pristatyk savo kuriamą muziką. Kas tave įkvepia kūrybai?


Rašau natūraliai pagautas įkvėpimo. Galiu parašyti dainą vienam žodžiui, kuris man patiks, dažnai dainos gimsta keliaujant, netikėtai, tiesiog taip.  O didžiausias įkvėpimas kurti yra meilė.


Ką išgirsime tavo koncerte šį šeštadienį?


Mano kuriamą ir atliekamą muziką.  Tai folk rokas, bliuzas, latino, baladės. Tai pat kitų autorių kūrinius, žinoma, kad argentiniečių autorių.


Kas tau yra muzika?


Muzika yra mano gyvenimo dalis. Muzika yra menas jungiantis garsus, menas išreiškiantis jausmus, menas, kuris kalba su tavo siela ir mintimis…ji teikia mums džiaugsmą, skausmą, meilę….garsų poezija.


Ar teko susipažinti su lietuviška muzika? Kokie atlikėjai tau patinka?


Susipažinau su lietuviška muzika ir atlikėjais. Iš visų man labiausiai patinka Andrius Mamontovas.


Tavo palinkėjimas skaitytojams


Linkiu gerų metų visiems lietuviams, kad jie būtų laimingi ir pilni pozityvios energijos. Man garbė groti jums ir tikiuosi sulaukti jūsų visų koncerte bei pasidalinti man brangia muzika su visais.


Koncertas vyks gegužės 24d. 21val. ispaniškame restorane „Lizarran“ ( Vilniaus g. 27)


Koncertas nemokamas!


Daugiau info: https://www.facebook.com/events/1505767126311356/