20 Geg
Daug gyvos muzikos klubo „Artistai“  kiemelyje Vilniaus senamiestyje

Daug gyvos muzikos klubo „Artistai“ kiemelyje Vilniaus senamiestyje

"Neteisėtai padaryti"


Gegužės 21d. 20:00 muzika, gimusi Barselonos gatvėse, įkvėpta žmonių ir jų istorijų


Daniel Lanca ir Vagabundo da Rua atvyksta dalintis džiaugsmu, meile, viltimi ir dovanoja jums kitokį, ypatinga energija alsuojantį koncertą:  būsite priversti klausytis, linguoti, šokti, dalintis, šypsotis.
Daniel Lanca ir Vagabundo da Rua muziką sunku apibūdinti. Taip yra todėl, kad ji gimsta jų širdyse ir pratrūksta įvairių muzikos stilių deriniais. Tai muzika, įkvėpta žmonių, jų istorijų, užgimusi Barselonos aikštėse ir skersgatviuose.
Daniel Lanca ir Vagabundo da Rua gastroliavo ir grojo įvairiuose festivaliuose ir klubuose Ispanijoje, Portugalijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Turkijoje, o 2014 m. pradžioje surengė turą Pietų Amerikoje. O dabar Daniel Lanca ir Vagabundo da Rua kviečia ir Lietuvos publiką išgirsti ir pažinti kažką visiškai naujo – pietietiški Rumba, World, Reggae, Afro, Ragga, Groove ir Lotynų Amerikos muzikos stilių ritmai ir viena didelė, pasaulinė širdis.
Tiesiogiai ir asmeniškai, Barselona – Vilnius. Kylam!
Video: http://www.youtube.com/watch?v=GjoW75E55BM&


Bilietai - 10Lt (7Lt vienam bilietui su DAILY CARD, LSP, ISIC, Europos jaunimo kortele). Koncerto dieną bilietais bus prekiaujama prie įėjimo.
Staliukus rezervuokite iš anksto tel. (8-5) 212 12 68.


GEGUŽĖS 22d. 20:00  - NETEISĖTAI PADARYTI žada muzikines staigmenas!


„SKANDALAS!“ Dainuojantys mimai ruošia staigmeną, kuri vienus pravirkdys, kitus prajuokins, tačiau visiems bus netikėta!
Beje, kada paskutinį kartą scenoje ar televizijos ekrane matėme mimus? O ar apskritai kada nors matėte dainuojančius mimus? Grupė „Neteisėtai padaryti“ yra tai, kas prajuokins, privers susimąstyti, galbūt net sugraudins, bet mažų mažiausiai privers pažvelgti į viską aplinkui kitu kampu.
Aukštas plonas ir mažas storas – profesionalūs aktoriai Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas – grupės branduolį sudarantys mimai. Į pagalbą pasikvietę bosistą ir būgnininkę, „Neteisėtai padaryti“ sėkmingai keliauja per Lietuvos scenas ir kiekvieną kartą nepalieka abejingų savo pasirodymams.
Aktorinis meistriškumas, netikėti palyginimai ir metaforos, muzikiniai gebėjimai bei tiesiog puiki nuotaika kiekvieną koncertą paverčia mažu spektakliu. Todėl kiekvienas susitikimas su „Neteisėtai padarytais“ yra vis kitoks, šiek tiek atspindintis to meto nuotaikas ir realybę.
Grupė „Neteisėtai padaryti“ – netikėti požiūriai, muzika, juokas ir pokštai vienoje scenoje, kurie po kiekvieno pasirodymo privers sau pažadėti ateiti ir kitą kartą.
Muzika: http://www.youtube.com/watch?v=vrRhhX3Dl8E
BILIETAI: tiketa.lt
Koncerto dieną bilietais bus prekiaujama prie įėjimo.


GEGUŽĖS 24d. 20:00 JURGIO DIDŽIULIO koncertas MOKĖK, KIEK VERTA


Kviečiame į JURGIO DIDŽIULIO koncerta gyvos muzikos klube ARTISTAI gegužės 24d. 20:00. Šią vasarą JURGIS Lietuvos klubuose bandys įgyvendinti MOKĖK KIEK VERTA idėją ir leis žiūrovams patiems nuspręsti, kiek pasirodymas vertas. Tai labai drąsu, bet tai juk yra Jurgis Didžiulis! Laukiam visų smagiame koncerte “Artistų” kiemelyje! Tikimės ne tik gero oro, bet ir Jūsų nuoširdžių emocijų bei deramo muzikanto kūrybos įvertinimo!
JURGIO DIDŽIULIO “Mokėk, kiek verta” idėja:


Kodėl Jurgis nebenori groti už pinigus

GEGUŽĖS 29d. 20:00  groja JA-DA: akustinės ir bosinės gitarų melodijos, švelnus vokalas, bossa nova ir džiazas


„Ja-Da“– gyvo garso grupė, turinti daugiau nei septynerius metus sceninės patirties. Grupę sudaro akustinės gitaros virtuozas Audrius, bosinės gitaros ledi Giedrė, perkusijos asas Rytis bei nuostabaus balso savininkė Vilmina. Grupė „Ja-Da“ atlieka žinomiausius lietuvių bei pasaulio hitus nuo Ellos Fitzgerald iki Adelės, nuo The Beatles iki Hiperbolės repertuaro. Koncertinėje programoje skamba džiazo muzikos bei rokenrolo garsai.
Pirmoji dalis - rami, lyrinė, antroji - linksma muzika, kuri priverčia kiekvieną vakarėlio dalyvį šokti.
Kaip sako JA-DA, „pažadame šis vakaras bus gražus, jausmingas, romantiškas, smagus. Dar ilgai prisiminsite mūsų pasirodymą.“
Muzika: https://www.youtube.com/user/jadalive
Video: https://www.youtube.com/watch?v=NK9BIty15eY
Įėjimas 5 Lt.
2014 05 29 20:00
Staliukus rezervuoti galima tel. 8 5 212 12 68.


GEGUŽĖS 31d. 20:00 grupės PILNATYS koncertas:  vienas beprotiškiausių ir skambiausių vakarų šiais metais, skirtas muzikos mylėtojams


„Pilnatys" - tai vienas unikaliausių ir paslaptingiausių Lietuvos muzikinių reiškinių, kuris prasidėjo 2013m. pavasarį Vilniuje ir per metus savo egzistenciją užtvirtino surengdamas daugiau nei 30 gyvo garso koncertų.
Tai daugiau nei muzikinė grupė, tai nepailstantis psichodelinis judėjimas, kurio dalyviai yra ne tik muzikantai, bet ir kiekvienas klausytojas, koncertų metu sutinkantis atverti savo slapčiausių minčių pasaulį.
Kiekvienas koncertas - tai beprotiškai malonus eksperimentas, kurio metu bandoma prisijaukinti tą tyrą mėnulio garsą. Šią procedūrą trys paslaptingi vyrukai - Marius, Kristupas ir Mantas - atlieka itin kokybiškai pažabodami senojo bliuzo, roko, džiazo ir šiuolaikinės muzikos stichijas. Pabrėždami gyvybės ir bendrumo svarbą, grupės nariai teigia, kad jų muzika, kaip ir mėnulis nakties danguje, nuolatos kinta ir juda, todėl nei vienas „Pilnačių“ pasirodymas nepraeis nepaliestas improvizacijos plunksnos.
Grupės "Pilnatys" koncertas gegužės 31d. pub'e "Artistai" - unikali galimybė su geros muzikos skoniu burnoje įšokti į festivaliais apipintos vasaros karavaną. Specialiai šiam koncertui prie trio sudėties prisijungs muzikantai iš paslapčia suburto Psichodelinio Orkestro.
Muzika:
https://www.youtube.com/channel/UCoM9SQ4mlkmGvbiknmOXkIg
Bilietai: tiketa.lt